Copyright © 2011 MMSkvapky.sk
Všetky práva vyhradené.
Design by Lucia.


www.emms.sk | www.kapky-mms.cz | www.VylecSe.cz | www.MMS-kapky.cz | www.kapkymms.cz | www.vyliecsa.sk | www.Vylec-Se.cz

Hepatitída


Dávkovanie
Pacienti by potrebovali 15 kvapiek dvakrát denne, ale ich organizmus toto množstvo obyčajne netoleruje. Ich imunitný systém bezprostredne po požití 15 kvapiek zaútočí na ochorenia príliš prudko. Začínajte s dvoma kvapkami, a či sa vám neurobí nevoľno, skúste v nasledujúcej dávke neskôr v ten istý deň tri. Keby vám po nich bolo nevoľno, skúste ešte ten istý deň ďalšiu dávku, ale o kvapku nižší. Pokračuje s Treba jedinou kvapkou tak dlho, až ju chorý môže vziať, bez toho aby mu bolo zle. A potom dávku môžete navýšiť na dve. Väčšina ľudí môže začať s dvoma kvapkami. Potom postupne navyšujte počet kvapiek tak dlho až chorý bude môcť bez problémov vziať 15 kvapiek dvakrát denne. Buďte opatrní a vyhnite sa vyvolanie stavu nevoľnosti, pretože to často spôsobí, že sa ľudia začnú branie MMS báť a nebudú ochotní začať znova. Pamätajte, že MMS je iba zdravotný nápoj obsahujúci minerálne doplnok predstavujúce dávky munície pre imunitný systém. Človek si na to musia zvyknúť.

Účinky MMS pri hepatitíde
Hepatitída je infekčné vírusové ochorenie pečene. Vírusy v pečeni vyvolávajú zápal a poškodzujú ju. Najrozšírenejšie sú hepatitída A, B a C. MMS je v podstate veľmi zásaditý roztok, ktorý keď sa dostane do krvi ničí všetko, čo oslabuje a degeneruje naše zdravie. Molekula MMS napáda vírusy, chorých, prekyslené, degenerované bunky odoberie-vytrhne z nich niekoľko elektrónov a tým ich úplne deaktivizuje - usmrtia. Keď užívame tento produkt, tak je v dokonalej harmónii s využitím iných živín. Naviac sa postupne zvyšuje schopnosť tela vstrebávať a využívať vitamíny, minerály, aminokyseliny a bylinné extrakty do takej miery, že sa ich doteraz podávané množstvá môžu znížiť, a to bez ohrozenia priaznivých účinkov, ako napr zvýšenej energie, vitality, rýchleho uzdravovania a regenerácie celkového organizmu .

Linky
http://forum.mms-kapky.cz/viewtopic.php?f=32&t=79
Co je MMS?
Nemoce a MMS
Dávkování MMS
Kde koupit MMS?
MMSFórum