Copyright © 2011 MMSkvapky.sk
Všetky práva vyhradené.
Design by Lucia.


www.emms.sk | www.kapky-mms.cz | www.VylecSe.cz | www.MMS-kapky.cz | www.kapkymms.cz | www.vyliecsa.sk | www.Vylec-Se.cz
Kde sa dá zohnať chloritan sodný (MMS1) a chlórnan vápenatý (MMS2)?

MMS1: Chloritan sodný (NaClO2, angl. Sodium chlorit) v tekutom skupenstve zoženiete najrýchlejšie a najlacnejšie na internete napríklad cez e-shop www.mmskvapky.sk predávaný je v fľaštičkách už pripravený na použitie. Chloritan sodný sa predáva v podobe tekutiny iv predajniach so zdravotníckymi potrebami pre kliniky a nemocnice, obvykle v koncentrácii 80% (zvyšok tvoria najmä kuchynská soľ a iné stabilizačné zložky). 28% roztok MMS teda obsahuje v skutočnosti 22.4% chloritanu sodného.

28% roztok chloritanu sodného sa pripravuje v pomere 7 dielov chloritanu sodného do 18 dielov destilovanej vody (pomer 28 ku 72). Nikdy sa nesmie liať voda do chloritanu sodného, ​​ale vždy len chloritan sodný do destilovanej vody. Na vytvorenie roztoku sa musí použiť nekovové nádoba a destilovaná voda by mala mať teplotu 40 - 60 stupňov. Roztok sa po zamiešaní nechá stáť niekoľko hodín a po odstránení minerálov usadených na povrchu a na dne nádoby sa môže plniť do fliaš, najlepšie do sklenených. Tie sa dajú skladovať na chladnom tmavom mieste. Pokiaľ si budete chcieť pripraviť roztok chloritanu sodného sami, nerobte tak, kým si neprečítate inštrukcie o bezpečnosti práce s chloritanu sodným. Je zaradený medzi žieraviny a je v určitých podmienkach výbušný. Preto radšej odporúčame si roztok chloritanu sodného doma nevyrábať, ale si ho zakúpiť u internetového predajcu, ktorý je autorizovaným distribútorom a garantuje 100% kvalitu dodávaného tovaru, ktoré určite neohrozí vaše zdravie.

Aktivátor pre MMS1: Samotný aktivátor sa dá kúpiť samostatne alebo je súčasťou balíka priamo od predajcu.

MMS2: Chlórnan vápenatý (angl. Calcium hypochlorit, Ca (ClO) 2) sa používa pri čistení vody v bazénoch určených na plávanie a predáva sa cez internet ako prípravky na čistenie bazénov je to účinný čistič vody. Obsahuje od 45% do 100% chlórnanu vápenatého. Jim Humble, vyskúšal na sebe počas niekoľkých rokov všetky koncentrácie a každá fungovala. Na svojich stránkach píše, že nie je problém, s užívaním týchto látok, pretože sú určené pre čistenie vody, a teda nie sú jedovaté. Mnohé z nich sa používajú priamo v potravinách alebo v potravinárskom priemysle.

Co je MMS?
Nemoce a MMS
Dávkování MMS
Kde koupit MMS?
MMSFórum