Copyright © 2011 MMSkvapky.sk
Všetky práva vyhradené.
Design by Lucia.


www.emms.sk | www.kapky-mms.cz | www.VylecSe.cz | www.MMS-kapky.cz | www.kapkymms.cz | www.vyliecsa.sk | www.Vylec-Se.cz
Proti akým chorobám je MMS účinné?

Poraďte sa a diskutujte s ostatnými užívate)lmi, spýtajte sa na ich skúsenosti na FÓRE... Budeme radi, keď sa i vy podelíte so svojími názormi  : ) 

Na rýchle infekcie ako chrípka či rôzne zápaly účinkuje MMS takmer okamžite. MMS dokáže vyliečiť aj vtáčiu prasaciu chrípku (POZOR, nie choroby vzniknuté z naočkovaní vakcíny obsahujúce okrem iných nebezpečných látok i nanočastice!) U dlhodobých ochorení dochádza k podstatnému zlepšeniu už počas prvých dní užívania MMS, a mnohé "nevyliečiteľné" choroby dokáže vyliečiť v priebehu 3 týždňov. Pomocou MMS je možné liečiť choroby ako: rakovina, malária, leukémia, astma, cukrovka, skleróza multiplex, AIDS, hepatitída (zápal pečene), sucho, zápal pľúc, herpes (opar), zápal slepého čreva, zápal močových ciest, reumatické zápaly, ďalej zlepšuje krvný obeh a umožňuje vyliečiť viac než 90% známych chorôb. MMS znižuje tvorbu kŕčových žíl, normalizuje srdcový rytmus, odstraňuje lupiny, zjemňuje pleť, a podľa toho, čo povedal Jim Humble a odborníci skúmajúce účinky MMS, môže predĺžiť ľudský život až o 20 rokov.

MSS2 je vhodné na vyliečenie všetkých chorôb, ktoré liečia aj MMS1. U ťažkých chorôb sa však osvedčila kombinácia MMS1 a MMS2, pomocou ktorej sa podarili vyliečiť aj tie najťažšie prípady nákazy HIV vírusom a úžasné výsledky sú aj pri liečbe rakoviny.

Tento liek je nesmierne účinná zbraň proti všetkým chorobám.

Pôvod ochorení:
V súčasnej dobe je veľká časť populácie postihnutá množstvom civilizačných chorôb. Dôvodov je niekoľko, povieme si o tých troch najpodstatnejších:

Strava:
Najčastejším dôvodom je zlá a nekvalitná strava z nedostatkom organických minerálov ( nie tabletiek ), vitamínov a enzýmov nadmerný príjem alkoholu a cukru. Mŕtva strava ktorú človek konzumuje často krát nedokáže telu poskytnúť dostatočné množstvo stavebného materiálu ktoré telo potrebuje na svoju prirodzenú obnovu. Technologické vymoženosti ako mikrovlná rúra, tlakové hrnce, konzervačné látky stravu znehodnocujú. Napriek tomu telo dokáže aj takúto stravu dlhodobo prijímať bez bez väčších na oko viditeľných zmien ale vždy je to na úkor budúceho zdravia organizmu a jeho zrýchleného stárnutia. Preto je dôležité prijímať prirodzenú organickú potravu ak je napríklad Chlorela  jednobunková sladkovodná riasa, ktorá patrí k vôbec najstarším organizmom na Zemi. Je zdrojom dôležitých živín, obsahuje najviac chlorofilu z rastlinnej ríše vôbec. Je mimoriadne účinným detoxikačným prostriedkom, ktorý má vplyv na celú radu procesov v ľudskom organizme.

Probiotiká:
Prebiotiká sú látky, ktoré podporujú rast a životaschopnosť buniek.Vieme, že sú to práve probiotiká, ktoré môžu zvnútra a účinne stáť v ceste škodlivým mikroorganizmom, či infekciám. Pri správnej strave a životnom štýle môžete svoj imunitný systém mať oveľa lepšie pripravený na boj s mikroorganizmami. Najčastejším a najznámejším prirodzeným prostredím pre probiotiká sú kyslomliečne výrobky - jogurty, zakysanky, bryndza. Nachádzajú sa aj v pivovarských kvasniciach, či v ich extrakte známom ako Pangamín.

Kyslosť  organizmu
Množstvo ľudí ani netuší čo to vlastne PH v organizme  je a aké neuveriteľne zničujúce účinky má  nízke PH ( vysoká kyslosť)  na organizmus človeka. Zvyšujúca kyslosti organizmu je dobrým štartom pre 95% všetkých známych chorôb. Dôvodom je, že kyslé prostredie je živnou pôdou pre baktérie pliesne a rôzne pre telo škodlivé mikroorganizmy. Títo miniatúrny votrelci si v ľudskom tele budujú svoje kolónie a dokážu v ľudskom tele prežiť až do smrti svojho hostiteľa. Musíme si uvedomiť, že títo  votrelci sú živé organizmy ktoré milujú cukor, rozmnožujú sa, prijímajú potravu, vylučujú škodliviny a zomierajú toto všetko má za následok znečisťovanie ľudského tela. Ľudské telo má svoje prirodzené detoxikačné schopnosti ktorými sa dokáže týchto škodlivín zbaviť ale len v prípade, že nebola v tele už narušená prirodzená rovnováha. V prípade, že telo nemá dostatok kvalitného stavebného materiálu ktorý príma len v potrave začína telo svoj boj prehrávať a kyslosť ( nízke PH ) začína nenápadne poškodzovať ľudské telo. Počiatočnými príznakmi je zvýšená nevysvetliteľná únava, poruchy spánku, kožné problémy, bolesti hlavy, zmeny nálad. V prípade, že máte domáce zviera alebo ste v kontakte zo zvieratami je oveľa väčší predpoklad, že máte vo svojom tele malých nežiadúcich votrelcov. Preto je dôležité  dobre sa starajte o svoje domáce zvieratá a dôkladne a zodpovedne ich odčervovať. Dobrá rada pri odčervení myslite aj na seba !!!
Co je MMS?
Nemoce a MMS
Dávkování MMS
Kde koupit MMS?
MMSFórum