Copyright © 2011 MMSkvapky.sk
Všetky práva vyhradené.
Design by Lucia.


www.emms.sk | www.kapky-mms.cz | www.VylecSe.cz | www.MMS-kapky.cz | www.kapkymms.cz | www.vyliecsa.sk | www.Vylec-Se.cz

AIDS/HIV virus


Dávkovanie
Základným princípom pri všetkých život ohrozujúcich chorôb je vždy brať toľko MMS koľko telo znesie a udržiavať tak jeho hladinu v tele čo najviac, bez toho by to vyvolalo vracanie alebo dlhotrvajúcej hnačka. Počas dňa teda neberte jedinú veľkú, ale s odstupom času (hodina, dve) mnoho menších dávok podľa nižšie uvedeného postupu. Keď sa budete držať zvyšovanie dávok tak, aby to bolo na hranici znesiteľnosti, dostaví sa úspech. Vždy keď sa prejaví nevoľnosť, o niekoľko kvapiek dávku znížte.

U AIDS a HIV sa ukázala ako najúčinnejší dávka 3 kvapiek MMS1 aktivovaných 15 kvapkami 10% kyseliny citrónovej a doliatie vodou alebo šťavou, užívaná každú hodinu aspoň 8 krát denne po dobu trvania troch týždňov. Iba tí, ktorí sú veľmi chorí, by mali spočiatku používať menší počet kvapiek a postupne ho zvyšovať. Rovnako v prípade, že by užívanie vyvolalo nevoľnosť, je potrebné dočasne znížiť dávku podľa toho, ako sa vaše telo dokáže prečisťovať. Neprestávajte však MMS užívať (aj keby to malo byť len 1 / 4 kvapky MMS) a dávku po odznení problémov znovu zvýšte.

Normálne nebývajú pri užívaní 3 kvapiek MMS nevoľnosti časté. Nenechajte však, aby vás nevoľnosť odstavila od vyliečenie. Radšej užívajte menšie množstvo MMS a predĺžte liečenie o ďalší týždeň.

Účinky MMS pri ochorení na AIDS / HIV
MMS bolo vo veľkom počte aplikovanej pánom J. Humble počas jeho pobytu v Afrike (júl 2009 - február 2010), kedy MMS úspešne aplikoval na 800 prípadoch HIV pozitívnych ľudí.

Všetky testy, na HIV sú navrhnuté tak, že v organizme detegujú buď protilátky, ktoré si začne imunitný systém sám vytvárať, alebo antigény. Antigény sú látky, ktoré povzbudzujú imunitný systém vytvárať protilátky. Bohužiaľ, protilátky aj antigény v tele zostávajú aj naďalej po liečbe, to znamená, že "klasické" testy vždy tieto látky detekujú. Čo je teda prínosom MMS? MMS v tele pacienta s vírusom HIV pracuje tak, že pri liečbe odstráni všetky rôzne príznaky ochorenia od pridružených ochorení, cez stavy nevoľnosti a celkový zlý zdravotný stav. V priebehu infekcie HIV vírusu počet CD4 lymfocytov klesá, u normálneho zdravého človeka je hladina od 600 - 1200/mm3 a pri ochorení na HIV je okolo 500 / mm3 a pri samotnom AIDS je hladina len 200/mm3. Nepriamo úmerne hladine lymfocytov (CD4) je hladina HIV RNA, ktorá naopak rastie v priemere o 7% ročne. HIV RNA predstavuje "vírusové nálož", čiže množstvo kópií HIV v RNA. Pri správnom užívaní MMS (skutočne potrebné dbať na dodržiavanie presného dávkovania) kvôli udržaniu istej hladiny MMS v krvi. MMS zabraňuje straty lymfocytov (CD4) a navracia ich do normálu. To by Vám mal potvrdiť aj Váš lekár pri ďalšej prehliadke.

Linky
http://forum.mms-kapky.cz/viewtopic.php?f=31&t=31
http://forum.mms-kapky.cz/viewtopic.php?f=32&t=33
Co je MMS?
Nemoce a MMS
Dávkování MMS
Kde koupit MMS?
MMSFórum