Copyright © 2011 MMSkvapky.sk
Všetky práva vyhradené.
Design by Lucia.


www.emms.sk | www.kapky-mms.cz | www.VylecSe.cz | www.MMS-kapky.cz | www.kapkymms.cz | www.vyliecsa.sk | www.Vylec-Se.cz

Žalúdočné vredy, helicobacter pyroli


Dávkovanie
Na zlikvidovanie helicobacter pyroli a zahojenie žalúdočných vredov odporúčame nasledujúce dávkovanie. Do pohára sa kvapne pripravený roztok chloritanu sodného - MMS a 5 násobné množstvo aktivátora - 10% kyseliny citrónovej. Látka sa premieša krúživým pohybom poháre a nechá odstáť presne 3 minúty. Poháre sa potom doleje 1 / 2 dl vody a po vypití sa zapije ďalším 1-2 dl tekutiny. Ovocná šťava by nemala byť citrusová alebo s obsahom kyseliny askorbovej E300, pretože ďalšie množstvo vitamínu C znižuje účinnosť MMS roztoku. Veľmi vhodná je napríklad čistá jablková alebo hroznová šťava. Ak necháte MMS1 aktivovať trochu dlhšie asi do 10 minút, alebo vypijete pohár doliatie vodou alebo šťavou neskôr (do hodiny), nemá to zásadný vplyv na účinnosť. Po prečistení platí obvyklý udržiavacia dávka 6 kvapiek aktivovaného MMS denne pre seniorov (po šesťdesiatke) a 6 kvapiek dvakrát týždenne pre mladších. Pri určení presnej dávky pre Vaše telo, je dôležité sledovať jeho reakcie a prípadne užívanie upraviť podľa toho ako Vám to vyhovuje (bez nevoľnosti a hnačky).

Účinky MMS pri žalúdočných vredoch a heicobacteru pyroli
Helicobacter pylori je hlavnou príčinou gastritídy a žalúdočného vredu a môže zvyšovať riziko rakoviny žalúdka. Je to baktéria, ktorá je prispôsobená dlhodobo žiť v kyslom prostredí žalúdka človeka a zvierat. Žije v povrchových vrstvách žalúdka (hlien, slizničné priehlbinky) a nie je známy mechanizmus, ktorým spôsobuje ochorenia žalúdka. Kyslé prostredie v žalúdku je nepriaznivé pre väčšinu baktérií. Helicobacter pylori je však jedna z mála baktérií, ktoré potrebuje k životu práve kyslé prostredie. Nachádza sa v povrchovej vrstve hlienu, priľne k žalúdočným bunkám, spôsobí zníženú obranyschopnosť žalúdka. Nepreniká do hlbších žalúdočných štruktúr. MMS pôsobí na helikobaktera tým, že hubí baktérie ako také, a tiež tým, že vo svojej podstate je to zásaditý roztok, ktorý hubí všetky patogény na kyslé báze. MMS je oveľa účinnejšia než samotná antibiotiká, ktorá okrem helicobakteru hubí črevnú mikroflóru a likvidujú tým prirodzené prostredie žalúdka a tým do istej miery poškodzujú aj imunitný systém. Po vypití aktivovaného roztoku MMS dochádza k tomu, že Chlórdioxid je cez žalúdočné a črevné steny prijímaný červenými krvinkami ako kyslík a je teda roznášaný do celého tela. Akonáhle dôjde ku kontaktu s nakazenou bunkou (vnútrobunečné infekcia) alebo s voľne "plaviacimi" vírusmi alebo baktériami dochádza k ich takmer okamžité zničenie odtrhnutím niekoľkých elektrónov z povrchu vírusu či bunkovej membrány patogénu. Chlórdioxid sa vytvára zhruba 12 hodín po vypití aktivovaného MMS.



Co je MMS?
Nemoce a MMS
Dávkování MMS
Kde koupit MMS?
MMSFórum