Copyright © 2011 MMSkvapky.sk
Všetky práva vyhradené.
Design by Lucia.


www.emms.sk | www.kapky-mms.cz | www.VylecSe.cz | www.MMS-kapky.cz | www.kapkymms.cz | www.vyliecsa.sk | www.Vylec-Se.cz

Zápal pľúc


Dávkovanie
Do pohára sa kvapne pripravený roztok chloritanu sodného a 5 násobné množstvo 10% kyseliny citrónovej (aktivátor). Roztok sa premieša krúžením poháre a nechá 3 minúty stáť. Poháre sa potom doleje 1 / 2 dl vody, ovocné šťavy alebo bylinkového čaju a po vypití zapije ďalšom 1-2 dl tekutiny. Ovocná šťava by nemala byť citrusová alebo s obsahom kyseliny askorbovej E300, pretože ďalšie množstvo vitamínu C znižuje účinnosť roztoku. Vhodná je napríklad čistá jablková alebo hroznová šťava. Ak necháte MMS1 aktivovať trochu dlhšie (do 10 minút), alebo vypijete pohár doliatie vodou alebo šťavou neskôr (do hodiny), nemá to zásadný vplyv na účinnosť. Majte na pamäti, že ak sa budete riadiť tým, ako bude reagovať vaše telo, a budete sledovať, ako sa cítite, budete si môcť uspôsobiť užívania MMS ideálne svojím momentálnym potrebám a zdravotnému stavu, čomu sa žiadny univerzálny návod nevyrovná.

Účinky MMS pri zápale pľúc
Zápal pľúc je zápal pľúcneho tkaniva a je spôsobený baktériami, vírusmi alebo hubami. Ďaleko najčastejšie, a tým aj klasický zápal pľúc je vyvolávaný pneumokokmi. Ide o infekčné ochorenie postihujúce tkanivo pľúc, sprevádzané prítomnosťou tekutín v pľúcnych mechúrikov - alveolách (v mechúrikov, kde prebieha výmena vzduchu medzi ovzduším a krvou a za normálnych okolností sú naplnené vzduchom). Vždy je prítomná infekcia, to znamená, že nie je možné zápal pľúc dostať len z prechladnutia. Infekcia je najprv v horných dýchacích cestách. Ak postupuje ktorej prejaví sa ako zápal priedušiek. Za určitých okolností infekcie postúpi ešte nižšie, usadia sa v pľúcach a spôsobí zápal pľúc. Po vypití aktivovaného roztoku MMS dochádza k tomu, že Chlórdioxid je cez žalúdočné a črevné steny prijímaný priamo do krvi a červenými krvinkami ako kyslík a je teda roznášaný do pľúc. Akonáhle dôjde ku kontaktu s nákazou voľne "plaviacimi" vírusy (zápalu) dochádza k ich takmer okamžité zničenie odtrhnutím niekoľkých elektrónov z povrchu vírusu či bunkovej membrány patogénu. Chlórdioxid sa vytvára zhruba 12 hodín po vypití aktivovaného MMS.Co je MMS?
Nemoce a MMS
Dávkování MMS
Kde koupit MMS?
MMSFórum