Copyright © 2011 MMSkvapky.sk
Všetky práva vyhradené.
Design by Lucia.


www.emms.sk | www.kapky-mms.cz | www.VylecSe.cz | www.MMS-kapky.cz | www.kapkymms.cz | www.vyliecsa.sk | www.Vylec-Se.cz

Chrípka prasacia a vtáčia


Dávkovanie
Do šálky alebo pohára si pripravte mix s1 kvapky MMS s 5 kvapkami aktivátora (kyselina citrónová, octu alebo nefiltrované čerstvej citrónovej šťavy). A počkajte tri minúty pre aktiváciu. Potom pridajte do polovice pohára vody alebo šťavy, ktorá nemá pridanú kyselinu askorbovú / vitamín C (pretože vitamín C zabraňuje správnej funkcii uvoľňovaniu sa MMS v tele a zmierňuje jeho účinok). Pripravenú zmes vypite. Každú hodinu procedúru opakujte a vždy užite o jednu kvapku MMS viac (vždy aktivujte MMS1, v 5 krát väčším množstvom 10% kyseliny citrónovej, nanajvýš však zvyšujte na množstve 6 kvapiek MMS s 30 kvapkami kyseliny, a užívajte 12 hodín. Toto dávkovanie je určené pre dospelú osobu, ak vážite viac ako 90 kg potom maximálne množstvo je 10 kvapiek MMS1 a 50 kvapiek aktivátora. Majte na pamäti, že po každom pocit nevoľnosti, musíte dávku upraviť, a to znížením počtu kvapiek aspoň o jednu. Nevoľnosť nastáva, keď MMS zabíja vírusy chrípky, rýchlejšie než váš vylučovací systém zvláda odstrániť ich pozostatky. znášať túto nevoľnosť neprináša žiadne výhody, preto vždy hľadajte znesiteľnú hranicu. Takto pokračujte v prijímaní MMS každú hodinu po dobu 12 hodín. Prejavy chrípky by mali odznieť do 12 hodín od prvého použitia. V každom prípade, neprestávajte užívať MMS, kým si nie ste istí že chrípka skutočne prešla. Ak máte stále pocit, že príznaky chrípky pretrvávajú, pokračujte v užívaní ďalej s rovnakými hodinovými dávkami. Ak sa budete cítiť dobre pred ukončením 12 hodinového užívania, môžete užívanie MMS ukončiť. Ak vážite cez 100 kg, možno bude pre vás potrebné zvýšiť množstvo MMS z 6 na10 kvapiek. U detí je naopak treba dávku znížiť na polovicu alebo štvrtinu.

Účinky MMS pri prasacej a vtáčej chrípke
Nové druhy chrípky sú hlásené z televízie i novín s varovaním, že môžeme čeliť globálnej pandémii. Tieto nové kmene by sa mohli začať rýchlo šíriť od zeme k zemi. Prípady vtáčej a prasacej chrípky boli zaznamenané v rôznych častiach sveta aj vo vyspelých krajinách. MMS (Master Mineral Solution) je účinný prostriedok schopný útočiť na vyvíjajúce sa vírusy prasacej alebo vtáčej chrípky a zabíjať je. Toto tvrdenie sa zakladá na chemických účinkoch a správanie sa aktivovaného MMS. Ak je MMS použité v súlade s pokynmi Jima Humble (preklad, ktorých tu uvádzame), nie je čoho sa obávať.

Na rozdiel od antibiotík a rôznych vakcín, aktivované MMS zaberá a ničia všetky patogény bez ohľadu na kmene alebo rodiacej sa varianty a mutujúce druhy vírusov chrípky, a bez ohľadu na to aby sa vírusy stali na MMS imúnna. MMS je širokospektrálny dezinfekčný prostriedok, a je úplne odlišný od antibiotík vo svojom prístupe k zabíjanie vírusov a baktérií. Viac informácií o tom ako MMS funguje, sa dočítate na našich stránkach v sekcii "Ako funguje MMS".

Linky
http://forum.mms-kapky.cz/viewtopic.php?f=32&t=143
Co je MMS?
Nemoce a MMS
Dávkování MMS
Kde koupit MMS?
MMSFórum