Copyright © 2011 MMSkvapky.sk
Všetky práva vyhradené.
Design by Lucia.


www.emms.sk | www.kapky-mms.cz | www.VylecSe.cz | www.MMS-kapky.cz | www.kapkymms.cz | www.vyliecsa.sk | www.Vylec-Se.cz

Astma, pľúcne choroby


Dávkovanie
Táto metóda dávkovanie je veľmi účinná pri zápaloch dutín, pľúcnych chorôb a priedušiek, pri ušných infekciách, nádche, boľavé krku, dušnosti a podobne. V tomto prípade sa jedná o inhalačnej procedúru. Namiešajte 2 - 3 kvapky MMS v bežnom pomere s aktivátorom. Nepridávajte vodu a NEPITE TO. Budete inhalovať malé dávky ClO2 do nosa a úst. Inhalujte veľmi pomaly a nikdy sa nenadechujte zhlboka. Keď sa pomaly nadýchnete, zadržte na chvíľu dych. Budete cítiť pomaly prenikať ClO2 do vašich dýchacích ciest, krku a možno aj do ušných kanálikov. Po štyroch pomalých nadýchnutí si urobte prestávku, odsuňte pohár stranou a dýchajte chvíľu čistý vzduch. Upozornenie: je veľmi dôležité neprekročiť dávku 2 - 3 kvapiek, nenadechovat sa zhlboka a pravidelne si počas procedúry robiť prestávky v inhalácii. Ak to nedodržíte, môžete si poškodiť pľúca. Dýchate totiž čistý ClO2, a ten červené krvinky absorbujú pohotovo ako kyslík. Kvôli tomu na chvíľu znižujete obvyklé množstvo kyslíka vo vašom tele. Ak ste užili viac než 10 kvapiek MMS orálne, počkajte pred inhaláciou aspoň dve hodiny. Ak máte ťažkosti s dýchaním, v žiadnom prípade neinhalujte.

Účinky MMS pri astma, zápaloch dutín, pľúcnych chorôb
Inhalácia je veľmi účinná aj v malom množstve a môže zastaviť začínajúcu chorobu počas veľmi krátkej doby. Nepreháňajte to však, pretože ClO2 sa dostáva inhaláciou veľmi rýchlo do krvi, ao to rýchlejšie zabíja aj patogény. Telo sa bude teda chcieť aj oveľa rýchlejšie zbaviť nahromadených hlienov v prieduškách - čo môže vyvolať v pokročilom štádiu choroby dlhšie a intenzívnejšie vykašliavanie.

Linky
http://forum.mms-kapky.cz/viewtopic.php?f=32&t=37
Co je MMS?
Nemoce a MMS
Dávkování MMS
Kde koupit MMS?
MMSFórum