Copyright © 2011 MMSkvapky.sk
Všetky práva vyhradené.
Design by Lucia.


www.emms.sk | www.kapky-mms.cz | www.VylecSe.cz | www.MMS-kapky.cz | www.kapkymms.cz | www.vyliecsa.sk | www.Vylec-Se.cz

Alternatíva antibiotík


Dávkovanie
Do pohára sa kvapne pripravený roztok chloritanu sodného (MMS) a 5tich násobné množstvo aktivátora - 10% kyseliny citrónovej. Roztok sa premieša krúživým pohybom poháre a nechá 3 minúty stáť. Poháre sa potom doleje 1 / 2 dl vody, ovocné šťavy alebo bylinkového čaju a po vypití zapije ďalšom 1-2 dl tekutiny. Ovocná šťava by nemala byť citrusová alebo s obsahom kyseliny askorbovej E300, pretože ďalšie množstvo vitamínu C znižuje účinnosť roztoku. Vhodná je napríklad čistá jablková alebo hroznová šťava. Ak necháte MMS1 aktivovať trochu dlhšie (do 10 minút), alebo vypijete pohár doliatie vodou alebo šťavou neskôr (do hodiny), nemá to zásadný vplyv na účinnosť.

Množstvo dávky MMS1 sa líši podľa chorôb, ale platí zásada, že treba začať vždy len s jednou kvapkou MMS1 (+ 5 kvapiek aktivátora) a dávku postupne po kvapke zvyšovať. U detí alebo veľmi chorých ľudí je dobré začať iba s polovičnou či štvrtinovú dávkou. Ak ste alergický na kyselinu citrónovú, možno použiť na aktiváciu aj ocot CH3COOH (rovnaký počet kvapiek ako pri použití kyseliny citrónovej). Kvapkadlo strednej veľkosti sa dá zohnať v lekárni alebo v internetových predajniach zameraných na predaj MMS1, MMS2 a prídavných produktov na ich aplikáciu.

Účinky MMS versus účinky antibiotík
Opakované a nadmerné užívanie antibiotík vedie k oslabeniu imunitného systému, pretože choroboplodné zárodky sú pomocou antibiotík zlikvidované skôr, než si proti nim vytvorí imunitný systém dostatočne kvalitné protilátky. Pri opakovanom stretnutí s rovnakým mikróbov môže teda dôjsť k opakovanému ochorenia. Teraz už však má tento mikrób zrejme vytvorenú rezistencii voči tomu antibiotiku, ktorým bol pacient posledne liečený. Pre zvládnutie klinicky rovnakej choroby je nutné nasadiť odlišné antibiotikum. Keď choroba pravidelně recidivuje týmto rizikám sa pacient nevyhne.

Naproti tomu MMS, ako minerálne doplnok pôsobí, skoro ako super nabíjačka imunitného systému, jeho liečebné účinky spočívajú v aktivovanie a pomôcť vlastnému imunitnému systému, k jeho posilneniu natoľko, že potom prekoná veľa chorôb (chrípka, nachladnutie, alergia ...) často do 24 hodín .
Čo je imunita? Imunita je obrana organizmu proti cudzej škodlivín. V priebehu života sa mení, možno ju podporiť zdravým spôsobom života alebo naopak oslabiť nadmerným užívaním liekov.

Co je MMS?
Nemoce a MMS
Dávkování MMS
Kde koupit MMS?
MMSFórum