Copyright © 2011 MMSkvapky.sk
Všetky práva vyhradené.
Design by Lucia.


www.emms.sk | www.kapky-mms.cz | www.VylecSe.cz | www.MMS-kapky.cz | www.kapkymms.cz | www.vyliecsa.sk | www.Vylec-Se.cz

Zuby a Ďasná


Dávkovanie
Zmiešajte 10 kvapiek MMS s 50 kvapkami citrónu alebo 10% kyseliny citrónovej (alebo 10 kvapkami 50% kyseliny citrónovej - najmä pri väčších množstvách je to praktickejšie), počkajte 3 minúty, a potom pridajte pol poháre vody. Zmes nalievajte na mäkkú zubnú kefku, a dobre si vyčistite zuby a ďasná. Je dobré si ich takto čistiť 3 - 4 krát prvé tri - štyri dni, potom stačí raz denne. Zvyšok roztoku použite na vypláchnutie úst. Robte to pomaly, aby látka Cl02 mala čas uvoľniť sa z tekutiny. Cl02 zničí všetky mikróby a baktérie bez poškodil citlivé ďasná a boľavé miesta na jazyku. Zuby si potom aj naďalej čistite MMS roztokom ešte niekoľko týždňov aspoň raz denne. Stav vašich úst by sa mal zlepšiť už po prvom týždni a po niekoľkých týždňoch by malo byť zdravie vašich úst excelentný. Na udržanie zdravej ústnej dutiny potom bude stačiť, keď si budete umývať zuby MMS roztokom dva - tri krát týždenne.

Účinky MMS
Ak máte veľké bolesti zubov, ale nemôžete ísť okamžite k zubárom, MMS ich môže zahnať behom pár minút - ak podržíte aktivovaný roztok v ústach aspoň dve minúty.

Citlivé zuby (bolesť zubov vystavených tlaku - napríklad, keď zahryznete) zvyčajne znamenajú, že sa vám pod zubami tvoria infekcie. Vtedy je dobré, ak budete svoju obvyklú dávku MMS užívať častejšie (napr. nie len ráno a večer, ale každé dve hodiny), a to niekoľko dní, kým bolesť nezmizne. Môžete tak zachrániť svoje zuby pred vytrhnutím.

MMS rieši aj problém zápachu z úst. Stačí, keď si vždy pri čistení zubov MMS roztokom vykefovať aj jazyk, a to najmä jeho najzadnejšie časť, kde je najideálnejší prostredie pre tvorbu baktérií, ktoré sú hlavnou príčinou zápachu. Dlhodobé čistenie zubov MMS ich pomáha aj bieliť.

Linky
http://forum.mms-kapky.cz/viewtopic.php?f=32&t=209


Co je MMS?
Nemoce a MMS
Dávkování MMS
Kde koupit MMS?
MMSFórum