Copyright © 2011 MMSkvapky.sk
Všetky práva vyhradené.
Design by Lucia.


www.emms.sk | www.kapky-mms.cz | www.VylecSe.cz | www.MMS-kapky.cz | www.kapkymms.cz | www.vyliecsa.sk | www.Vylec-Se.cz

Limská borelióza


Dávkovanie
Do pohára sa kvapne pripravený roztok chloritanu sodného (MMS) a 5 násobné množstvo aktivátora - 10% kyseliny citrónovej. Roztok sa premieša krúživým pohybom poháre a nechá 3 minúty stáť. Poháre sa potom doleje 1 / 2 dl vody, ovocné šťavy alebo bylinkového čaju a po vypití zapije ďalšom 1-2 dl tekutiny. Ovocná šťava by nemala byť citrusová alebo s obsahom kyseliny askorbovej E300, pretože ďalšie množstvo vitamínu C znižuje účinnosť roztoku. Vhodná je napríklad čistá jablková alebo hroznová šťava. Ak necháte MMS1 aktivovať trochu dlhšie (do 10 minút), alebo vypijete pohár doliatie vodou alebo šťavou neskôr (do hodiny), nemá to zásadný vplyv na účinnosť.

Množstvo dávky MMS1 sa líši podľa chorôb, ale platí zásada, že treba začať vždy len s jednou kvapkou MMS1 (+ 5 kvapiek aktivátora) a dávku postupne po kvapke zvyšovať. U detí alebo veľmi chorých ľudí je dobré začať iba s polovičnou či štvrtinovú dávkou. Ak ste alergický na kyselinu citrónovú, možno použiť na aktiváciu aj ocot CH3COOH (rovnaký počet kvapiek ako pri použití kyseliny citrónovej). Kvapkadlo strednej veľkosti sa dá zohnať v lekárni alebo v internetových predajniach zameraných na predaj MMS1, MMS2 a prídavných produktov na ich aplikáciu.

Účinky MMS pri limský borelióze
Keď je reč o veľmi neľahko liečiteľných chorobách, ktoré ničia rôzne telesné orgány a sú neobyčajne oslabujúci, patrí lymská choroba (borelióza) k najhorším. V prípade tohto ochorenia imunitný systém MMS rozhodne potrebuje. Doteraz najlepšie výsledky boli dosiahnuté s MMS aktivovaným roztokom kyseliny citrónovej, ako je opísané v tejto kapitole. Zatiaľ najlepší postup spočíval v šokovanie systéme prvou dávkou 9 alebo 10 kvapiek, nasledované druhou dávkou s 12 kvapkami. To zaženie lymská choroba do remisie až na 6 týždňov, ale potom je nutné použiť ďalšie kvapky. Každému je ale iste jasné, že dočasné vymiznutie prejavov choroby nie je to, o čo chorému ide, chce sa predsa úplne vyliečiť. Zdá sa to byť možné, ak človek s MMS pokračuje. Mám správy od niektorých ľudí, ktorým urobilo naozaj veľmi dobre brania menších dávok 3, 4 až 5 krát denne.
Ak sa váš stav nezlepšuje, je to vo väčšine prípadov tým, že pravdepodobne neberiete dostatočné množstvo. Avšak ako prekonáte lymská choroba, môže to trvať až rok. Zatiaľ pre to nemáme v ruke laboratórne overené dôkazy, však, podľa informácií, ktoré dostávam, všetci ľudia s lymská chorobou, ktorí berú MMS, zaznamenali výrazné zlepšenie stavu.

Co je MMS?
Nemoce a MMS
Dávkování MMS
Kde koupit MMS?
MMSFórum