Copyright © 2011 MMSkvapky.sk
Všetky práva vyhradené.
Design by Lucia.


www.emms.sk | www.kapky-mms.cz | www.VylecSe.cz | www.MMS-kapky.cz | www.kapkymms.cz | www.vyliecsa.sk | www.Vylec-Se.cz

Kožné ochorenia (rany, ekzémy, infekcie, vyrážky, akné, vredy, lupienka, rakovina kože, plesne, hubové ochorenia)


Dávkovanie
Pri kožných ochoreniach si môžete zvoliť z rôznych spôsobov aplikácie. MMS sa dá aplikovať sprejom, obkladom, vtieraním do kože alebo ako kúpeľ.

V prípade aplikácii MMS sprejom, zodpovedá roztok koncentráciu 40 kvapiek v 1 / 2 poháre vody. Tento roztok zostáva čerstvý po dobu asi 3 dní. Preto zostáva čerstvý tak dlho, pretože je silný. Akonáhle sa rozpustí v tele, tak sa rýchlo rozpadá. Na koži sa rozpadne, keď uschne. Ak použijete váš roztok v spreji asi raz za hodinu alebo raz za dve alebo tri hodiny po celý deň, prejavy na koži zmizne. Roztok nechajte uschnúť na postihnutom mieste. V prípade vyrážky ošetrite sprejom celú vyrážku. Večer pred spaním opláchnite čistou vodou, osušte a znova ošetrite sprejom pred lehnutím do postele. U detí do 2 rokov navrhujem roztok zriediť najmenej dvakrát alebo aktivovať iba 5 kvapiek MMS namiesto 20. MMS v spreji málokedy spôsobí pichanie, pálenie alebo bolesť, ale môže sa to stať. Ak sa to stane, vylejte 1 / 2 kvapaliny z fľaše a naplňte ju vodou. Takto zriedite o 50%. Ak to stále štípe, potom zrieďte rovnakým spôsobom. V riedenie pokračujte, kým to nebude štípať. Existuje veľa problémov kože, zvyčajne sú to vredy a akné, vyrážky. Mohli by byť otravou alebo dokonca rakovinou. Väčšinou sa MMS aplikuje priamo na ne. Najlepší spôsob, ako to dosiahnuť, je striekaním asi 1 dl sprej, ktorý robí jemnú hmlu. Potom používajte sprej na všetky bolesti, zranenia alebo kožné vyrážky, ktoré môžu nastať. Na povrchu tela je potrebné používať oveľa silnejší koncentráciu, ako pri vnútornom užívaní.
Tento sprej použite aj na pleseň nôh. Po uschnutí ošetreného miesta ho môžete opláchnuť, ak chcete, ale to nie je nutné. Ak ošetrenie sprejom spôsobuje bolesť alebo pálenie, potom znížte koncentráciu na 1 / 2 doplnením čistou vodou. Znižujte koncentráciu týmto spôsobom, kým ošetrenie sprejom stálej spôsobuje pálenie. V niekoľkých ojedinelých prípadoch sa môže stať, že roztok v spreji neúčinkuje, potom to môže byť huba, ktorá s MMS nereaguje.

MMS pre kúpeľ vytvoríte z 30 kvapiek chloritanu sodného a 2,5 čajovej lyžičky (150 kvapiek) aktivátora citrónovej šťavy alebo kyseliny citrónovej, ktorý nakvapkáte do pohára. Obsah pohára krúživým pohybom zamiešajte, počkajte 3 minúty a vlejte do vane. Kúpeľ by mal trvať 20 - 30 minút. Na množstvo vody veľmi nezáleží - množstvo vytvoreného ClO2 plynu sa tým nezmení. Do vane však nepridávajte šampón, mydlo, parfumy. MMS nechajte pôsobiť na celé telo i vlasy. V polovici kúpeľa je dobré pridať horúcu vodu, aby bola teplota kúpeľa dostatočná. Teplá voda otvára póry pokožky a umožňuje MMS lepšie preniknúť do svalovej hmoty. Ak máte na pokožke otvorené rany, znížte dávku MMS na 20 kvapiek chloritanu sodného a 100 kvapiek (1,5 čajovej lyžičky) kyseliny citrónovej.

Použitie MMS votrením do kože môže byť veľmi prospešné. Ničí takmer všetky druhy známych ochorení kože a lieči popáleniny a rany všetkého druhu za 1 / 2 bežnej doby. Na povrchu tela je potrebné používať oveľa silnejší koncentráciu, ako pri vnútornom užívaní.
Do pohára dajte 20 kvapiek MMS a pridajte 100 kvapiek kyseliny citrónovej a krúživým pohybom premiešajte, počkajte 3 minúty a potom doplňte pohár vodou obyčajnú, alebo destilovanú. Destilovaná voda, je čistejší než ostatné voda, preto zvážte povahu vášho ochorení a potom si vyberte (napríklad v prípade popálenín je lepšie destilovaná). V pohári teda máte roztok, ktorý aplikujte do kože, potom počkajte, než sa vstrebe. MMS sa na koži rozpadne, keď uschne. Ak použijete váš roztok asi raz za hodinu alebo raz za dve alebo tri hodiny po celý deň, bolesť zmizne. Roztok nechajte vždy pôsobiť na bolestivom mieste. V prípade vyrážky ošetrite celú vyrážku. Večer pred spaním opláchnite čistou vodou, osušte a znova ošetrite pred lehnutím do postele. U detí do 2 rokov navrhujem roztok sa zriediť najmenej dvakrát alebo aktivovať iba 5 kvapiek MMS namiesto 20.

Pri aplikácie MMS obkladom na koži sa odporúča rovnaké množstvo ako pri ostatných aplikáciách, teda zmiešajte 20 kvapiek chloritanu sodného sa 100 kvapkami (1,5 čajovej lyžičky) kyseliny citrónovej a krúživým pohybom premiešajte. Túto zmes nechajte odstáť presne 3 minúty, dolejte pohár do polovice. Touto zmesou navlhčite handričku (obväz) a aplikujte ju na kožu, nechajte ju pôsobiť podľa potreby. Takto pripravenú zmes môžete používať počas troch dní, potom je potrebné pripraviť nový roztok. Po nanesení roztoku ho nechajte vyschnúť, dosiahnete tak plný účinok. Ak by bol roztok pre vás stále silný, zrieďte ho vodou tak, aby ste dosiahli pre seba vhodnú koncentráciu.

Linky
http://forum.mms-kapky.cz/viewtopic.php?f=32&t=99
http://forum.mms-kapky.cz/viewtopic.php?f=32&t=101

Co je MMS?
Nemoce a MMS
Dávkování MMS
Kde koupit MMS?
MMSFórum