Copyright © 2011 MMSkvapky.sk
Všetky práva vyhradené.
Design by Lucia.


www.emms.sk | www.kapky-mms.cz | www.VylecSe.cz | www.MMS-kapky.cz | www.kapkymms.cz | www.vyliecsa.sk | www.Vylec-Se.cz

Afty a opary


Dávkovanie
Zmiešajte 10 kvapiek MMS s 50 kvapkami citrónu alebo 10% kyseliny citrónovej (alebo 10 kvapkami 50% kyseliny citrónovej - najmä pri väčších množstvách je to praktickejšie), počkajte 3 minúty, a potom pridajte pol pohára vody. Zmes nanášajte na postihnuté miesto, v prípade ústnych aftov si vypláchnete ústnu dutinu a niekoľkokrát opakujte. Túto aplikáciu vykonávajte pomaly, aby látka Cl02 mala čas uvoľniť sa z tekutiny. Cl02 zničí všetky mikróby a baktérie bez poškodil citlivé a boľavé miesta vo vašich ústach. Výplachy potom aj naďalej robte s MMS roztokom ešte niekoľko týždňov aspoň raz denne. Stav vašich úst by sa mal zlepšiť už po prvom týždni a po niekoľkých týždňoch by malo byť zdravie vašich úst excelentný. Na udržanie zdravej ústnej dutiny potom bude stačiť, keď si budete vyplachovať ústa s MMS roztokom dva - tri krát týždenne.

MMS rieši aj problém zápachu z úst. Stačí, keď si vždy pri čistení zubov MMS roztokom vykefovať aj jazyk, a to najmä jeho najzadnejšie časť, kde je najideálnejší prostredie pre tvorbu baktérií, ktoré sú hlavnou príčinou možných infekcií.

Účinky MMS pri aftách a oparoch
Pri oparoch a aftách je dôležité dodržať presné dávkovanie a nezabudnúť ho zmiešať s aktivátorom v uvedenom pomere, keby ste tak neurobili a použili iba neinvestičného MMS a nechali ho pôsobiť, až uschnúť na postihnuté miesta, mohli by ste si tak privodiť mierne popáleniny a zhoršenie zdravotného stavu.

Pri takzvaných pasových oparoch je dobré užívať MMS aj vnútorne (orálne) podľa pokynov opísaných v sekcii "Užívanie MMS". Ovčie kiahne a pásový opar sú príbuzní. Sú spôsobované podobnými vírusy z rodiny vírusov herpes. Po prekonaní ovčích kiahní sa vírus môže stať latentným ("spiacim") v nervových koreňoch na dlho rokov, kým nie je prebudený nejakým činiteľom, ako je napr fyzický či emočný stres. Keď sa prebudí, prejavuje sa skôr ako pásový opar než ako ovčie kiahne. MMS vírusy z rodu herpes úspešne likviduje.

Co je MMS?
Nemoce a MMS
Dávkování MMS
Kde koupit MMS?
MMSFórum