Copyright © 2011 MMSkvapky.sk
Všetky práva vyhradené.
Design by Lucia.


www.emms.sk | www.kapky-mms.cz | www.VylecSe.cz | www.MMS-kapky.cz | www.kapkymms.cz | www.vyliecsa.sk | www.Vylec-Se.cz

Choroby u detí a tehotných žien


Dávkovanie
Deti ani tehotné ženy nie sú žiadnou rizikovou skupinou, pre ktorú by MMS znamenal nejakú toxickú hrozbu. U detí je iba logicky nutné znížiť dávku vzhľadom k ich telesným rozmerom. Bežne je uvádzaný počet kvapiek MMS pre použitie dospelým človekom, teda pre dieťa je potrebné znížiť počet uvádzaných kvapiek podľa jeho váhy. Ak váži polovicu váhy dospelého človeka, dáte mu polovičnú dávku, ak štvrtinu, tak dávku štvrtinovú. To znamená, že pre deti je dávkovanie v podstate rovnaké ako u dospelých, čo sa týka pomeru váhy k množstvu MMS. Malo by sa zvyčajne začať na 1 / 2 kvapke. Pretože bude asi problém kvapnúť 1 / 2 alebo 1 / 4 kvapky, môžete použiť 1 kvapku MMS aktivovanú 5 kvapkami aktivátora - 10% kyseliny citrónovej, po 3 minútach doliať vodou a až tohto množstva odliať dieťaťu do druhého pohára príslušný diel a pohár doliať vodou alebo šťavou. Potom zvyšujte od 1 cez 2 kapy až na 3 kvapky, tak ako je uvedené v sekcii "užívaní" MMS, podľa zvoleného druhu použitia (orálne, kúpele, klystír ...) ale neprekračujte 3 kvapky na každých 11 kg telesnej hmotnosti.

S bábätkom začnite s 1 / 2 kvapky. Ak je bábätku alebo dieťaťu nevoľno počkajte ďalšiu hodinu alebo dve, ako podáte ďalšiu dávku, tiež zmenšite dávkovanie. Podávajte menšie dávky, kým bábätko alebo dieťa neznesie viac, ale neprestávajte dávať dávky dovtedy, kým im nie je dobre. Deti, ktoré sú choré s chrípkou alebo s inými chorobami by mal brať 1 / 2 kvapky každú hodinu po väčšinu dňa.

Gravidné ženy by mali brať prinajmenšom udržiavaciu dávku 6 kvapiek denne. Udržuje to imunitný systém vo špičkovom stave, a to je to, čo všetky tehotné ženy tak potrebujú.

Účinky MMS pri ochoreniach u detí a tehotných žien
Od roku 2000, kedy bol MMS vynájdený, bolo jeho pomocou ošetrených mnoho tehotných žien a detí. Najviac však po roku 2004. Niektoré ženy v nemocniciach trpeli maláriou, ale bolo ošetrených aj mnoho ďalších ochorení a zdravotných ťažkostí, z ktorých väčšina bola úspešne zlikvidovaná pomocou MMS, používaného v rámci rôznych metód a overených procedúr. Lekári postupovali podľa pokynov pána J. Humble.

Na niekoľkých webových stránkach sa môžete dočítať, že by ste nemali riskovať a nepodávať MMS gravidným ženám či deťom. Na jednej z nich stojí: "... berte to veľmi vážne." Znie to skoro tak, akoby to deťom mohlo nejako ublížiť. Všetko, čoho prevádzkovateľ tejto stránky chce dosiahnuť, je zjavne spôsobiť zbytočnú smrť mnohých detí a tehotných žien.

MMS doteraz zachránil životy mnohých detí. Keď si ale ľudia prečítajú na internete také veci a dostanú strach liečiť choré dieťa, ktorému môže zachrániť život len ​​MMS, nemôžu to decko zachrániť. Títo ľudia sa jednoducho z nejakého neznámeho dôvodu rozhodli, že vedia všetko lepšie. Neobťažovali sa ani preskúmať jasné dôkazy. Len čosi hlásajú do sveta. Keby však skutočne vedeli niečo o tom, o čom hovorí.

Toto je výrok pána Humble: "Veľmi dobre si uvedomujem, že neviem všetko, a že nepatrím k najväčším vedcom na svete. Vôbec sa nepovažujem za vedca. Avšak, som vynálezca a vynálezcovia sú za dôležité zmeny na tejto zemi zodpovednejšiu viac než ktokoľvek iný. Sú to oni, ktorí prinášajú väčšinu naozaj zásadných objavov, ktoré potom prevezmú vedci, aby ich ďalej zdokonalili. Preto dúfam, že sa čoskoro zapojí mnoho vedcov a vylepší aj metodiku liečby pomocou MMS. Čo dnes však vôbec nepotrebujeme, sú ľudia, ktorí sa bez hlbších znalostí problematiky rozhodnú, že sú tí najlepší z neznalých a odmietajú overovať akékoľvek fakty. Jedna dievčina mi povedala, že by som nemal radiť ľuďom, aby ho brali dlhšie ako týždeň, pretože MMS vraj vyhubí všetku črevnú mikroflóru, lenže to vôbec nie je pravda. " Jim Humble

MMS je slabé okysličovadlo, ktoré v tele nedokáže okysličiť normálnej telesnej bunky či prospešné baktérie, ani v zažívacom ústrojenstve ani kdekoľvek inde. MMS bolo použité na vyrážky a veľmi škaredé veci na detskej pokožke. A ešte nikdy sa neprejavila žiadna škodlivá reakcia. Tehotné ženy by mali brať prinajmenšom udržiavaciu dávku 6 kvapiek denne. Udržuje to imunitný systém vo skvelom stave, a to je to, čo všetky tehotné ženy tak potrebujú.

Linky
http://forum.mms-kapky.cz/viewforum.php?f=21
http://forum.mms-kapky.cz/viewtopic.php?f=32&t=66
Co je MMS?
Nemoce a MMS
Dávkování MMS
Kde koupit MMS?
MMSFórum