Copyright © 2011 MMSkvapky.sk
Všetky práva vyhradené.
Design by Lucia.


www.emms.sk | www.kapky-mms.cz | www.VylecSe.cz | www.MMS-kapky.cz | www.kapkymms.cz | www.vyliecsa.sk | www.Vylec-Se.cz

Reumatické zápaly


Dávkovanie
Do pohára sa kvapne pripravený roztok chloritanu sodného a 5 násobné množstvo aktivátora - čerstvej citrónovej šťavy alebo 10% kyseliny citrónovej. Roztok sa premieša krúživým pohybom poháre a nechá 3 minúty stáť. Poháre sa potom doleje 1 / 2 dl vody, ovocné šťavy alebo bylinkového čaju a po vypití zapije ďalšom 1-2 dl tekutiny. Ovocná šťava by nemala byť citrusová alebo s obsahom kyseliny askorbovej E300, pretože ďalšie množstvo vitamínu C znižuje účinnosť roztoku. Vhodná je napríklad čistá jablková alebo hroznová šťava. Ak necháte MMS1 aktivovať trochu dlhšie (do 10 minút), alebo vypijete pohár doliatie vodou alebo šťavou neskôr (do hodiny), nemá to zásadný vplyv na účinnosť. Pri bežných ochoreniach (infekciách) by denná dávka nemněla prekročiť 30 kvapiek, záleží však ako reaguje vaše telo na toto dávkovanie, pretože niekomu sa nevoľnosť a hnačka muža dostaviť aj skôr a niekomu treba vôbec. Pri bežných ochoreniach (nádcha, chrípka ...) by denná dávka nemněla prekročiť 30 kvapiek, záleží však ako reaguje vaše telo na toto dávkovanie, pretože niekomu sa nevoľnosť a hnačka muža dostaviť aj skôr a niekomu treba vôbec. V závažných prípadoch sa MMS podáva injekčne.

Účinky MMS pri reumatických zápaloch
Bolesti kĺbov môžu byť spôsobené rôznymi príčinami, mužov vznikať ako doprovodný znaky infekcie vášho organizmu (chrípka, angína, prechladnutie, reumatický zápal) alebo pri dňa, svalovej horúčke, artróze a podobne ale aj muža ísť o autoimunitné ochorenie. MMS je v podstate veľmi zásaditý roztok, ktorý keď sa dostane do krvi ničí všetko, čo oslabuje a degeneruje naše zdravie. Molekula MMS napáda choré, prekyslené, degenerované bunky odoberie-vytrhne z nich niekoľko elektrónov a tým ich úplne deaktivizuje - usmrtí, taktiež hubia všetky infekcie v organizme rôzne vírusy, baktérie a patogénne látky. Keď užívame tento produkt, tak je v dokonalej harmónii s využitím iných živín. Naviac sa postupne zvyšuje schopnosť tela vstrebávať a využívať vitamíny, minerály, aminokyseliny a bylinné extrakty do takej miery, že sa ich doteraz podávané množstvá môžu znížiť, a to bez ohrozenia priaznivých účinkov, ako napr zvýšenej energie, vitality a schopnosti koncentrácie, rýchleho uzdravovania, lepšieho krvného obehu, rýchlejšia regenerácia celého organizmu. Je efektívnejšie ako antibiotiká.

Mnoho ľudí trpí bolesťami a zápalmi kĺbov, svalov, šliach a väzov, bolesťami chrbtice, športovými poraneniami a zraneniami. Tieto ťažkosti sa často označujú aj ako reumatické ťažkosti alebo reuma. Reuma (reumatoidná artritída) je chronické zápalové ochorenie neznámej príčiny, ktoré sa prejavuje symetrickým postihnutím kĺbov a často aj spojivového tkaniva. Postihnuté kĺby sú opuchnuté, bolestivé, teplé, s obmedzenou pohyblivosťou. Ide o celkovú chorobu, pri ktorej môžu byť napadnuté rovnako aj ďalšie, takmer všetky kĺby. Tkanivá produkujú zápalové látky, ktoré postihujú napríklad kĺbovou výstelku. Príčina reumy nie je úplne objasnená. Existujú však dve súvislosti s genetickými faktormi a autoimunologickými procesy. Pri nich sa imunitný systém obracia proti vlastným štruktúram tela a spôsobuje zápalové reakcie, ktoré poškodzujú tkanivo. Choroba prechádza do chronického štádia av priebehu niekoľkých rokov sa kĺby deformujú, obmedzuje sa ich funkcia a občas silne opúchajú. Choroba sa zvyčajne objavuje vo vlnách, bolestivé obdobie sa striedajú s obdobiami relatívne bez príznakov. Zdravý kĺb má kosti pekne obalené v chrupavke, okolo ktorej sa nachádza synoviálna tekutina. Pri poškodenom kĺbu je chrupavka zdeformovaná, vrstva medzi kosťami je zúžená a synoviálnej membrána je zapálená.
Co je MMS?
Nemoce a MMS
Dávkování MMS
Kde koupit MMS?
MMSFórum