Copyright © 2011 MMSkvapky.sk
Všetky práva vyhradené.
Design by Lucia.


www.emms.sk | www.kapky-mms.cz | www.VylecSe.cz | www.MMS-kapky.cz | www.kapkymms.cz | www.vyliecsa.sk | www.Vylec-Se.cz

Detoxikácia a odkyslenie organizmu


Dávkovanie
Najnovšie výskumu hovoria, že je vhodnejšie a účinnejšie užívať menšie množstvo kvapiek viackrát denne než viac kvapiek 2-3 krát denne. Prijateľnejšie je konzumovať napr. 5-10 krát po 2-4 kvapky, ako 2-3 krát po 8-15 kvapiek. V podstate ide o to, aby v tele bola určitá hladina chlórdioxidu / vytvára sa v MMS /. Chlórdioxid pôsobí v tele približne 1-2 hodiny, preto sú opakované menšie dávky vhodnejšie. Tiež pri detoxikácii môžete využiť dávkovanie uvedenej v sekcii "Užívanie MMS".

Účinky MMS pri detoxikácii
Nežiaduce účinky to nemá, ale pripravte sa na to, že keď sa telo začne zbavovať "bordelu", nebude vám moc dobre. Ale to sú klasické detoxikačné príznaky, aké vás postihnú, keď začnete prírodnú liečbu. Nie je to príjemné, ale treba vydržať, stojí to za to. Naozaj sa treba držať návodu a prečítať si aj rôzne diskusie. Detoxikačné účinky spočívajú v tom, že je MMS v podstate veľmi zásaditý roztok, ktorý keď sa dostane do krvi ničí všetko, čo oslabuje a degeneruje naše zdravie (kyslé patogény). Molekula MMS napáda choré, prekyslené, degenerované bunky odoberie-vytrhne z nich niekoľko elektrónov a tým ich úplne deaktivizuje - usmrtí, taktiež hubia všetky infekcie v organizme rôzne vírusy, baktérie a patogénne látky. Keď užívame tento produkt, tak je v dokonalej harmónii s využitím iných živín. Naviac sa postupne zvyšuje schopnosť tela vstrebávať a využívať vitamíny, minerály, aminokyseliny a bylinné extrakty do takej miery, že sa ich doteraz podávané množstvá môžu znížiť, a to bez ohrozenia priaznivých účinkov, ako napr zvýšenej energie, vitality a schopnosti koncentrácie, rýchleho uzdravovania, lepšieho krvného obehu a následné rýchlejšia regenerácia celého organizmu.

Vlastnosti MMS:
- Po konzumácii MMS sa približne po 10-tich minútach zvyšuje výkonnosť
- Červené krvinky, ktoré majú sklon k zhlukovaniu sa po použití MMS opäť oddeľujú
- Kyslík zostáva v roztoku dokonca aj pri vysokých teplotách
- Roztok je zásaditý, pH 10 - 12
- Silne negatívne nabitý roztok

Linky
http://forum.mms-kapky.cz/viewtopic.php?f=32&t=70
http://forum.mms-kapky.cz/viewforum.php?f=18

Co je MMS?
Nemoce a MMS
Dávkování MMS
Kde koupit MMS?
MMSFórum