Copyright © 2011 MMSkvapky.sk
Všetky práva vyhradené.
Design by Lucia.


www.emms.sk | www.kapky-mms.cz | www.VylecSe.cz | www.MMS-kapky.cz | www.kapkymms.cz | www.vyliecsa.sk | www.Vylec-Se.cz

Zápal močových ciest


Dávkovanie
Do pohára sa kvapne pripravený roztok chloritanu sodného a 5 násobné množstvo 10% kyseliny citrónovej (aktivátor). Roztok sa premieša krúžením poháre a nechá 3 minúty stáť. Poháre sa potom doleje 1 / 2 dl vody, ovocné šťavy alebo bylinkového čaju a po vypití zapije ďalšom 1-2 dl tekutiny. Ovocná šťava by nemala byť citrusová alebo s obsahom kyseliny askorbovej E300, pretože ďalšie množstvo vitamínu C znižuje účinnosť roztoku. Vhodná je napríklad čistá jablková alebo hroznová šťava. Ak necháte MMS1 aktivovať trochu dlhšie (do 10 minút), alebo vypijete pohár doliatie vodou alebo šťavou neskôr (do hodiny), nemá to zásadný vplyv na účinnosť. Majte na pamäti, že ak sa budete riadiť tým, ako bude reagovať vaše telo, a budete sledovať, ako sa cítite, budete si môcť uspôsobiť užívania MMS ideálne svojím momentálnym potrebám a zdravotnému stavu, čomu sa žiadny univerzálny návod nevyrovná.

Účinky MMS
Infekcie močových ciest (cystitída), je zápal močového mechúra a močovej trubice, odvádzajúci z močového mechúra moč. Spravidla sa jedná o bakteriálny zápal, ktorého pôvodcom sú čoraz častejšie nebezpečné baktérie typu chlamýdií (obzvlášť pri nedostatočnej liečbe po nákaze Chlamydia trachomatis). Toto ochorenie postihuje oveľa častejšie ženy, jedna z piatich žien ním trpí aspoň raz ročne. Liečenie má byť okamžité a väčšinou si vyžiada antibiotiká, pretože recidívy týchto infekcií môžu viesť k závažným ochoreniam obličiek. Ak nie sú zápaly močových ciest dokonale vyliečené, často sa opakujú a prechádzajú do chronického stavu. MMS likviduje všetky baktérie chlamýdií. Po vypití aktivovaného roztoku MMS dochádza k tomu, že Chlórdioxid je cez žalúdočné a črevné steny prijímaný priamo do krvi a červenými krvinkami ako kyslík a je teda roznášaný do celého tela. Akonáhle dôjde ku kontaktu s nákazou voľne "plaviacimi" baktériami (Chlamydia) dochádza k ich takmer okamžité zničenie odtrhnutím niekoľkých elektrónov z povrchu vírusu či bunkovej membrány patogénu. Chlórdioxid sa vytvára zhruba 12 hodín po vypití aktivovaného MMS.
Co je MMS?
Nemoce a MMS
Dávkování MMS
Kde koupit MMS?
MMSFórum