Copyright © 2011 MMSkvapky.sk
Všetky práva vyhradené.
Design by Lucia.


www.emms.sk | www.kapky-mms.cz | www.VylecSe.cz | www.MMS-kapky.cz | www.kapkymms.cz | www.vyliecsa.sk | www.Vylec-Se.cz

Alzheimerova choroba


Dávkovanie
Do pohára sa kvapne pripravený roztok chloritanu sodného a 5 násobné množstvo aktivátora - čerstvej citrónovej šťavy alebo 10% kyseliny citrónovej. Roztok sa premieša krúživým pohybom poháre a nechá 3 minúty stáť. Poháre sa potom doleje 1 / 2 dl vody, ovocné šťavy alebo bylinkového čaju a po vypití zapije ďalšom 1-2 dl tekutiny. Ovocná šťava by nemala byť citrusová alebo s obsahom kyseliny askorbovej E300, pretože ďalšie množstvo vitamínu C znižuje účinnosť roztoku. Vhodná je napríklad čistá jablková alebo hroznová šťava. Ak necháte MMS1 aktivovať trochu dlhšie (do 10 minút), alebo vypijete pohár doliatie vodou alebo šťavou neskôr (do hodiny), nemá to zásadný vplyv na účinnosť.

Účinky Alzheimerovej choroby
Alzheimerova choroba je fyzické ochorenie, ktoré spôsobuje zmeny v mozgu. Je formou demencie. Ovplyvňuje pamäť človeka, jeho náladu a správanie. Nikto presne nevie, čo spôsobuje Alzheimerovej choroby. Vieme, že dochádza k fyzickým zmenám v mozgu. Alzheimerova choroba napáda mozgové bunky zvané neurónmi. Neuróny si odovzdávajú impulzy navzájom. Tieto impulzy nám umožňujú premýšľať, pamätať si a rozprávať. Keď sa mozgovej zhluky (plakov) a mozgovej uzlíky vytvorí v ​​mozgu, môžu narušiť tok týchto impulzov. S pribúdajúcim vekom je bežnejšie, že sa v mozgu ľudí vytvorí niektoré z týchto foriem. Ale u väčšiny ľudí s Alzheimerovou chorobou sťažujú myslenie, pamäť a vykonávanie jednoduchých úloh.

Linky
http://forum.mms-kapky.cz/viewtopic.php?f=32&t=34
Co je MMS?
Nemoce a MMS
Dávkování MMS
Kde koupit MMS?
MMSFórum