Copyright © 2011 MMSkvapky.sk
Všetky práva vyhradené.
Design by Lucia.


www.emms.sk | www.kapky-mms.cz | www.VylecSe.cz | www.MMS-kapky.cz | www.kapkymms.cz | www.vyliecsa.sk | www.Vylec-Se.cz

Cukrovka


Dávkovanie
MMS1 sa pre užívanie v kapsulách pripravuje podobne, ako keď sa pije, ale roztok chloritanu sodného sa kvapne priamo do kapsule a aktivuje sa rovnakým počtom kvapiek 50% kyseliny citrónovej (50% aktivátor vyrobíte zmiešaním rovnakého počtu zarovnaných lyžíc kyseliny citrónovej a vody). Kapsulu po naplnení hneď zavrite a užite. Kapsulu zapite vodou. Ak chcete užiť väčšie množstvo, použite dve kapsule. Prázdne gélové kapsule (ideálna je veľkosť 0) sa dajú zohnať / objednať v lekárňach alebo na internete napríklad tu balené po 100 ks. Núdzovo si môžete kúpiť kapsule napr. s vitamínom C a vyprázdniť je. Pri bežných ochoreniach (nádcha, chrípka ...) by denná dávka nemněla prekročiť 30 kvapiek, záleží však ako reaguje vaše telo na toto dávkovanie, pretože niekomu sa nevoľnosť a hnačka muža dostaviť aj skôr a niekomu treba vôbec. Pacient by si po prečítaní všetkých možností užívania, mal sám dosledovat aké dávkovanie je pre jeho organizmus najideálnejším. V závažných prípadoch sa MMS podáva injekčne. Niektorí používatelia diabetici tiež skúšali rôzne kombinácie MMS1 a MMS2 (napr. MMS1 užívali ráno a MMS2 večer). Niektorí diabetici však odporúčajú užívať len MMS2, pri dávkach 2 kapsule denne, ráno a večer. MMS2 sa užíva v želatínových kapsulách veľkosti nula naplnených práškom. Pri požití kapsule treba vypiť dva poháre vody. Ak si telo bude neskôr žiadať ďalšie tekutiny, neváhajte mu ho poskytnúť. Pri užívaní MMS2 každé dve hodiny stačí použiť na ďalšie použitie už len jeden pohár vody. MMS2 neovplyvňuje užívanie iných liekov, a ani lieky neovplyvňujú účinnosť MMS2.

Účinky MMS pri cukrovke
Pri cukrovke typu I a II kombinácie MMS1 a MMS2 upravuje hladinu cukru v krvi, pri dodržiavaní Vašu udržiavacie dávky by hladina cukru nemala nijako rapídne kolísať. Zvýšená hladina cukru môže byť tiež spôsobená parazitárnymi infekciami a vírusy ako vírus mumps, slinivkové motolice, črevné motolice, HA vírus, škrkaviek. MMS1 aj MMS2 pôsobí na všetky druhy parazitov a vírusov, tak že je zlikviduje.

Linky
http://forum.mms-kapky.cz/viewtopic.php?f=32&t=58
http://forum.mms-kapky.cz/viewforum.php?f=31
http://forum.mms-kapky.cz/viewforum.php?f=17

Co je MMS?
Nemoce a MMS
Dávkování MMS
Kde koupit MMS?
MMSFórum