Copyright © 2011 MMSkvapky.sk
Všetky práva vyhradené.
Design by Lucia.


www.emms.sk | www.kapky-mms.cz | www.VylecSe.cz | www.MMS-kapky.cz | www.kapkymms.cz | www.vyliecsa.sk | www.Vylec-Se.cz

Imunitné poruchy


Dávkovanie
Na nabudenie Vášho imunitného systému doporučujeme nasledujúce dávkovanie. Do pohára sa kvapne pripravený roztok chloritanu sodného - MMS a 5ti násobné množstvo aktivátora - 10% kyseliny citrónovej. Látka sa premieša krúživým pohybom poháre a nechá odstáť presne 3 minúty. Poháre sa potom doleje 1 / 2 dl vody a po vypití sa zapije ďalším 1-2 dl tekutiny. Ovocná šťava by nemala byť citrusová alebo s obsahom kyseliny askorbovej E300, pretože ďalšie množstvo vitamínu C znižuje účinnosť MMS roztoku. Veľmi vhodná je napríklad čistá jablková alebo hroznová šťava. Ak necháte MMS1 aktivovať trochu dlhšie asi do 10 minút, alebo vypijete pohár doliatie vodou alebo šťavou neskôr (do hodiny), nemá to zásadný vplyv na účinnosť. Po prečistení platí obvyklý udržiavacia dávka 6 kvapiek aktivovaného MMS denne pre seniorov (po šesťdesiatke) a 6 kvapiek dvakrát týždenne pre mladších.

Účinky MMS pri imunitných poruchách
Imunita je obrana organizmu proti cudzej škodlivín. V priebehu života sa mení, možno ju podporiť zdravým spôsobom života alebo naopak oslabiť nadmerným užívaním liekov.

Správne fungujúci imunitný systém dokáže rozpoznať a označiť drobného cudzieho nepriateľa v ľudskom tele (najčastejšie vírusy alebo baktérie). Votrelec je po označení rýchlo zlikvidovaný bielymi krvinkami. Znížená imunita vedie k tomu, že nepriateľ nie je rozpoznaný a biele krvinky ho ignorujú. Nepoznané cudzie baktérie sa ľahko rozmnoží a vzniká zápalové ochorenie, ktoré je nutné liečiť antibiotikami. Nadmerná imunitná aktivita naopak môže označovať za nepriateľa aj takéto látky v tele, ktoré v skutočnosti nepriateľom nie sú (napr. peľové zrnká, prach, čiastočky kovu alebo rôzne lieky). Potom sa jedná o alergiu na tú ktorú látku, dnes už bohužiaľ často io alergie zmiešané. Môže dokonca byť imunitným systémom označená za nepriateľa aj niektoré telu vlastné bielkovina a proti nej sa tvoria protilátky. Potom sa jedná o závažné tzv autoimúnne ochorenia.

MMS minerálne doplnok pôsobí, ako super nabíjačka imunitného systému, dochádza k posilneniu imunity natoľko, že potom prekoná veľa chorôb (chrípka, nachladnutie, alergia ..) často do 24 hodín. MMS reaktivuje telu vlastný imunitný systém tým, že mu "uvoľní ruky" k likvidácii patogénov, jedov (aj usadenín farmaceutických drog) a ťažkých kovov nazbieraných v tele. Je to minerálny doplnok, roztok chloritanu sodného (NaClO2), ktorý po aktivácii potravinárskou kyselinou citrónovou začne produkovať chlórdioxid (ClO2), čo je prostriedok, ktorý nekompromisne likviduje všetky patogény, bez napádal zdravé telesné bunky. Príčina je jednoduchá všetky patogény, vírusy, baktérie i rakovinové bunky sú kyslej povahy, zatiaľ čo zdravé bunky sú zásadité. Kyslé elementy (a tiež ťažké kovy) slúži ako donátora elektrónov - poskytujú je. Akonáhle sa do ich blízkosti dostane molekula ClO2 nesená červené krvinky, dôjde k explozívnej reakcii - ClO2 z kyslej bunky doslova vyrve päť elektrónov a bunka okamžite zahynie. ClO2 sa pri tejto reakcii rozloží na chlorid, ktorý ďalej odreaguje na NaCl, čiže kuchynskú soľ a O2, kyslík, ktorý telo ďalej využije.

Linky
http://forum.mms-kapky.cz/viewtopic.php?f=32&t=92
Co je MMS?
Nemoce a MMS
Dávkování MMS
Kde koupit MMS?
MMSFórum