Copyright © 2011 MMSkvapky.sk
Všetky práva vyhradené.
Design by Lucia.


www.emms.sk | www.kapky-mms.cz | www.VylecSe.cz | www.MMS-kapky.cz | www.kapkymms.cz | www.vyliecsa.sk | www.Vylec-Se.cz

Popáleniny (slnkom, ohňom, teplom)


Dávkovanie
MMS ako sprej je vhodné použiť na popáleniny spôsobené slnkom, ohňom, alebo inými žeravými predmetmi. Na prípravu MMS na popáleniny môžete, ale aj nemusíte použiť aktivátor.
Do fľaše dajte 20 kvapiek MMS a pridajte 100 kvapiek kyseliny citrónovej a krúživým pohybom premiešajte, počkajte 3 minúty a potom doplňte fľašu vodou. Roztok zostáva čerstvý po dobu asi 3 dní. Preto zostáva čerstvý tak dlho, pretože je silnejší. Akonáhle sa rozpustí v tele, tak sa rýchlo rozpadá. Na koži sa rozpadne, keď uschne. MMS v spreji málokedy spôsobí pichanie, pálenie alebo bolesť, ale môže sa to stať. Ak sa to stane, vylejte 1 / 2 kvapaliny z fľaše a naplňte ju vodou. Takto zriedite o 50%. Ak to stále štípe, potom zrieďte rovnakým spôsobom. V riedenie pokračujte, kým to nebude štípať. Používajte s odstupom jednej hodiny, kým bolesť nezmizne. Večer pred spaním opláchnite čistou vodou, osušte a znova ošetrite sprejom pred lehnutím do postele. U detí do 2 rokov navrhujem roztok sa zriediť najmenej dvakrát alebo aktivovať iba 5 kvapiek MMS namiesto 20.

Účinky MMS pri popáleninách
Popáleniny sa zahojí vďaka šetrné dezinfekciu a neutralizovania kyslosti v okolí rán za 1 / 4 normálneho času hojenia. Ak nemáte rozprašovač (prázdny rozprašovača tvoriaci jemnú hmlu sa dá tiež kúpiť v e-shopoch). MMS pri liečbe poranení na rozdiel od dezinfekčných prostriedkov, ako sú alkohol, peroxid vodíka alebo jód, nenarušuje tkanivo či zdravé bunky, a umožní vyliečiť popálenie rýchlejšie a šetrnejšie.
Kožné problémy ošetrené MMS môžu u jednej osoby z tisíc viac štípať a ešte sa zhoršiť. Ak sa tak stane, je to stav, ktorý trvá dlhú dobu. Je to veľmi zriedkavé.


Co je MMS?
Nemoce a MMS
Dávkování MMS
Kde koupit MMS?
MMSFórum