Copyright © 2011 MMSkvapky.sk
Všetky práva vyhradené.
Design by Lucia.


www.emms.sk | www.kapky-mms.cz | www.VylecSe.cz | www.MMS-kapky.cz | www.kapkymms.cz | www.vyliecsa.sk | www.Vylec-Se.cz

Zápal slepého čreva


Dávkovanie
Do pohára sa kvapne pripravený roztok chloritanu sodného a 5 násobné množstvo 10% kyseliny citrónovej (aktivátor). Roztok sa premieša krúžením poháre a nechá 3 minúty stáť. Poháre sa potom doleje 1 / 2 dl vody, ovocné šťavy alebo bylinkového čaju a po vypití zapije ďalšom 1-2 dl tekutiny. Ovocná šťava by nemala byť citrusová alebo s obsahom kyseliny askorbovej E300, pretože ďalšie množstvo vitamínu C znižuje účinnosť roztoku. Vhodná je napríklad čistá jablková alebo hroznová šťava. Ak necháte MMS1 aktivovať trochu dlhšie (do 10 minút), alebo vypijete pohár doliatie vodou alebo šťavou neskôr (do hodiny), nemá to zásadný vplyv na účinnosť. Majte na pamäti, že ak sa budete riadiť tým, ako bude reagovať vaše telo, a budete sledovať, ako sa cítite, budete si môcť uspôsobiť užívania MMS ideálne svojím momentálnym potrebám a zdravotnému stavu, čomu sa žiadny univerzálny návod nevyrovná.

Účinky MMS
K zápalu apendixu dochádza pri črevných infekciách vzhľadom k vysokému obsahu lymfatického tkaniva v apendixu, podobne ako zápal krčných mandlí pri infekciách horných dýchacích ciest. Možnou príčinou je aj upchatie dutiny apendixu, napríklad semenami z hrozna alebo aj samotným črevným obsahom. Apendicitída najčastejšie postihuje populáciu vo veku 10 až 30 rokov, čo pochopiteľne nevylučuje choroba u mladších detí ale aj starších ľudí. MMS liekov črevnú infekciu bez nejakým spôsobom porušila črevnú mikroflóru.
Co je MMS?
Nemoce a MMS
Dávkování MMS
Kde koupit MMS?
MMSFórum