Copyright © 2011 MMSkvapky.sk
Všetky práva vyhradené.
Design by Lucia.


www.emms.sk | www.kapky-mms.cz | www.VylecSe.cz | www.MMS-kapky.cz | www.kapkymms.cz | www.vyliecsa.sk | www.Vylec-Se.cz

Rakovina


Dávkovanie
Štádium 1-3: Účinnou metódou na zvládnutie rakoviny je protokol zvaný 6x6. To znamená, že užijete šesť kvapiek MMS aktivovaných 30 kvapkami aktivátora, a po hodine ďalších šesť aktivovaných kvapiek, a to opakujete trikrát denne: ráno, napoludnie a večer. Samozrejme, pri ťažkých prípadoch rakoviny začnite dávkou 1x1. Túto dávku môžete každý deň zvyšovať, teda 2x2, ďalší deň 3x3 atď Ak sa ale objaví nevoľnosti, vracanie alebo hnačka, znížte dávku o jednu alebo aj dve kvapky aspoň na jeden deň, potom v zvyšovania kvapiek znova pokračujte. Takto môžete postupne zvyšovať dávku až na 15 kvapiek. Pri tomto počte by už rakovina mala byť skoro vyliečená.

Štádium 4: Ďalšou metódou na zvládnutie rakoviny je užívanie jednej kvapky MMS1 spolu s aktivátorom každú hodinu minimálne desať hodín denne. Keď uvidíte, že dokážete zniesť také množstvo MMS1 po niekoľko dní, zvýšte dávku na 2 kvapky, a postupne až na 8 - 10 kvapiek každú hodinu.

Ďalšou možnosťou pre zintenzívnenie liečby je vedľa užívanie MMS1 užívania MMS2 kapsúl, a to aspoň štyri krát za deň, s postupným zvyšovaním na šesť a viac za deň. Samozrejme, začnite pomaly, uvidíte, ako to vaše telo bude zvládať.

Účinky MMS pri rakovine
Táto procedúra bola použitá u prípadov rakovín dostatočne často, aby sme sa mohli presvedčiť, že ide o doteraz najúspešnejšiu postup proti život ohrozujúcim ochorením. Pri ošetrení menej závažných ochorení, ako je bežná chrípka či prechladnutie samozrejme nemusíte postupovať tak intenzívne, ako je ďalej popísané.
Overená metóda užíva dvoch odlišných postupov, ako dostať chlórdioxid do tela. Prvým z nich sa vyvinula z tej, ktorej sme spočiatku hovorili "Klárinu predpis 6 a 6". Chorý dostal 6 kvapiek aktivovaného MMS a po hodine ďalších šesť kvapiek. Pritom sa robí veľa ohromujúcich vecí. Z tejto metódy sa potom vyvinul postup užívajúci 6 a 6 trikrát denne - ráno, napoludnie a večer pred spaním. Keď sa potom oba postupy skombinovali spoločne, boli výsledky v mnohých prípadoch proste úžasné. Rakoviny vysýchali, tumory sa jednoducho začali rozpadať a mizli aj iné zdravotné problémy. Títo závery sa opierajú o konkrétne skúsenosti ľudí, ktorí si MMS postupy vyskúšali na vlastnej koži a svoje skúsenosti potom poskytli pánovi Humble.
Nemôžete však začať s postupom 6 a 6 u veľmi chorých ľudí. Tí musia vždy začínať veľmi opatrne. U nových a veľmi chorých rakovinových pacientov zvyčajne začíname s 1 kvapkou. Užívame teda postupu 1 a 1. To znamená, že na prvýkrát namiešame dávku z jedinej kvapky, hodinu vyčkáme, a potom podáme druhú dávku z jednej kvapky. Takto postupujte ráno, napoludnie a navečer. Celkom to pre veľmi chorého človeka robí 6 kvapiek denne. Niektorí ľudia môžu pri následnom dodržaní rovnakého postupu začať s 2 a 2, čiže celkovo 12 kvapkami denne. Počet kvapiek užívaných v počiatočných dávkach je potrebné určiť podľa toho, ako je kto chorý. Človek, ktorý môže normálne chodiť, môže začínať na dávke 6 a 6 kvapiek. Avšak, bez ohľadu na to s koľkých kvapkami niekto začína, ak nepocíti žiadnu nevoľnosť, mal by budúci deň zvýšiť počet kvapiek, ale vždy len o jednu. Keď niekto začne na 6 a 6 potom teda na druhý deň pôjde na 7 a 7 trikrát v priebehu dňa, a ďalší deň to bude 3x 8 a 8. Keď sa potom dostaví pocit nevoľnosti, musíte vždy na jeden deň brať o jednu alebo dve kvapky menej, a potom opäť začať zvyšovať. Toto je rozšírený spôsob využitia Klárinu predpisu 6 a 6 s odstupom jednej hodiny. Musí sa navyšovať pozvoľna, opatrne, o jednu kvapku viac v každej dennej dávke kým sa nedospeje na 15 a 15. Môže to chvíľu trvať, než sa dostanete tak ďaleko, ale do tej doby by rakovina mala byť takmer porazená. Chorému nezriedka býva nevoľno a často bude musieť znížiť dávku. Základným princípom pri všetkých život ohrozujúcich chorôb je vždy brať toľko MMS koľko telo znesie a udržiavať tak jeho hladinu v tele čo najviac, bez toho by to vyvolalo vracanie alebo dlhotrvajúcej hnačka. Počas dňa teda neberie jedinú veľkú, ale s odstupmi mnoho menších dávok podľa vyššie uvedeného postupu. Keď sa budete držať zvyšovanie dávok tak, aby to bolo na hranici znesiteľnosti, dostaví sa úspech. Vždy keď sa prejaví nevoľnosť, o niekoľko kvapiek ustúpte.
Je to zriedkavé, ale občas sa stáva, že niekto dosiahne bod, kedy jeho telo reaguje ťažkými hnačkami alebo nevoľnosťou. V takomto prípade okamžite prestaňte s ďalšími dávkami a vyčkávejte, kým tento stav nepominie. Potom začnite znova, s menej kvapkami na dávku; radšej s menej ako polovicou množstva, ktoré ste prestali. Všetky denné dávky by mali byť rovnaké, takže, ak znížite napríklad na 9 kvapiek aktivovaného mms, budú všetky denné dávky po 9 kvapkách mms s odstupmi po 1 hodine, opakovane trikrát denne. (To znamená celkom 6 dávok po deviatich kvapkách). Pamätajte, berte alebo podávajte vždy len toľko, koľko človek znesie, bez toho aby mu potom bolo zle alebo dostal hnačku.

Rakovinový test
Je tu jedna možnosť, o ktorej vám váš lekár pravdepodobne nikdy nepovie. Už viac ako 25 rokov existuje z 99% úspešný test na rakovinu. Je efektívnejšie, bezpečnejšie a lacnejšie, než všetky ostatné rakovinové testy. Nazýva sa AMAS test. Pritom nemusíte "chodiť po doktoroch"; je to test, ktorý sa dá objednať cez internet. Stojí okolo 165 dolárov. Odberová sada príde zadarmo. Urobíte len šmuhu vlastnou krvou, zásielku odošlite a zaplatíte dobierkou, až keď prídu výsledky. Tento test skúma prítomnosť špecifických rakovinových protilátok. Pozrite sa na www.oncolabinc.com. V prípade sebemenších pochýb si tento test nechajte urobiť.
Predstavu o tom, či sa MMS ujal vášho rakovinového problému, si môžete urobiť vyhodnotením pocitov nevoľnosti. Vezmete si, povedzme jednu kvapku MMS alebo dokonca len 1 / 2 a nebude vám nevoľno. Potom začnite počet kvapiek dvakrát denne zvyšovať o jednu ráno a jednu večer. Ak vám po 1 / 2 kvapke ráno nebude nevoľno, večer alebo neskôr popoludní skúste jednu celú. Ďalšie ráno už dve a večer 3 kvapky. Skôr alebo neskôr po určitom počte kvapiek pocítite slabú nevoľnosť. Nabudúce teda raz alebo dvakrát po sebe vezmete o jednu alebo dve kvapky menej, a potom zase začnete zvyšovať. Stále hľadajte bod, pri ktorom začnete pociťovať nevoľnosť, potom uberte a pokúste sa opäť zvyšovať.
Čoskoro tak z vlastnej skúsenosti, podľa toho, či môžete prekročiť bod, pri ktorom vám predtým bolo nevoľno a pokračovať so stále väčším množstvom kvapiek, rozpoznáte, či vám to pomáha. Návaly nevoľnosti znamenajú, že časť nádoru bola zničená a odumretá hmota je potom jed, ktorý telo musí mať čas upratať. Stav, pri ktorom sa musia odstrániť tieto trosky, je súčasťou liečenia. Telo to dokáže, ale v nábehu tohto procesu vám môže byť potrebné zle od žalúdka, môžete dostať hnačku alebo sa to prejaví aj zvracaním. S tým ako rakovina zaniká, telo proste musí dostať čas odstraňovať jedy. S ustupujúce záhubou potom telo znáša stále viac a viac kvapiek. A toho možno využiť ako indikátora. Akonáhle totiž zistíte, že môžete postupne navyšovať kvapky, bez toho by sa dostavovala nevoľnosť, je to znamenie, že telo robí, čo má.
V prípade rakoviny na tom musíte pracovať veľa trpezlivo. Začnite pomaly, ale navyšujte rýchlo. Spočiatku by ste možno mali brať kvapky len dvakrát denne, ale akonáhle zistíte, že to pôjde bez nevoľnosti dvakrát denne, zvýšte na trikrát, a potom štyrikrát či dokonca päťkrát denne. Na prekonanie nevoľnosti jedzte nastrúhané jablká. Keby vám po určitom počte kvapiek MMS začalo byť nevoľno, skúste najprv zjesť aspoň dve nastrúhané jablká, buď hneď potom, čo vezmete MMS, alebo predtým, než vám začne byť nevoľno. Vždy skúste najskôr jablká, môžete až 4, ale ak sa vám potom neuleví a ak je to neprekonateľné, vypite až dve zarovnané čajové lyžičky sódy bikarbóny rozpustenej vo vode.
Ak vám však bude nevoľno po každej dávke, bez ohľadu na množstvo a zdá sa, že telo nie je schopné prijať zvýšenie dávky bez nevoľnosti, je to signál, že sa neuzdravujú. Ale nevzdávajte to a pracujte na tom. Môžete to ale stále ešte zvládnuť. Ak môžete bez nevoľnosti brať, povedzme dve kvapky naraz, a začne vám byť zle až po troch, budete sa musieť pokúsiť nevoľnosť načas znášať, ale ak vám bude po troch kvapkách zle vždy naznačuje to, že rakovinový rast nedoháníte.
To sa môže stať, ak sa rakovinové bunky množia rýchlejšie, ako je MMS stačí zabíjať. Avšak je tu stále nádej. Jeden spôsob spočíva v tom, že namiesto než by ste zvyšovali počet kvapiek, zvýšite počet ich podaní počas dňa. Čítajte ďalej sú tu aj ďalšie postupy, ktoré môžu pomôcť. Ale nikdy, v žiadnom prípade, neprestávajte užívať MMS.
Vyššie uvedený rakovinový test AMAS poskytuje ďalšiu úžasnú výhodu. Môžete si ho nechať urobiť, potom užívať niekoľko týždňov alebo mesiacov MMS, a nato vykonať ďalší test. Potom bude jasné, či a do akej miery sa váš stav zlepšuje.
Co je MMS?
Nemoce a MMS
Dávkování MMS
Kde koupit MMS?
MMSFórum