Copyright © 2011 MMSkvapky.sk
Všetky práva vyhradené.
Design by Lucia.


www.emms.sk | www.kapky-mms.cz | www.VylecSe.cz | www.MMS-kapky.cz | www.kapkymms.cz | www.vyliecsa.sk | www.Vylec-Se.cz

Bolesti kĺbov a  svalov


Dávkovanie
Do pohára sa kvapne pripravený roztok chloritanu sodného a 5násobné množstvo aktivátora - čerstvej citrónovej šťavy alebo 10% kyseliny citrónovej. Roztok sa premieša krúživým pohybom poháre a nechá 3 minúty stáť. Poháre sa potom doleje 1 / 2 dl vody, ovocné šťavy alebo bylinkového čaju a po vypití zapije ďalšom 1-2 dl tekutiny. Ovocná šťava by nemala byť citrusová alebo s obsahom kyseliny askorbovej E300, pretože ďalšie množstvo vitamínu C znižuje účinnosť roztoku. Vhodná je napríklad čistá jablková alebo hroznová šťava. Ak necháte MMS1 aktivovať trochu dlhšie (do 10 minút), alebo vypijete pohár doliatie vodou alebo šťavou neskôr (do hodiny), nemá to zásadný vplyv na účinnosť. Pri bežných ochoreniach (nádcha, chrípka ...) by denná dávka nemala prekročiť 30 kvapiek, záleží však ako reaguje vaše telo na toto dávkovanie, pretože niekomu sa nevoľnosť a hnačka muža dostaviť aj skôr a niekomu treba vôbec. Pri bežných ochoreniach (nádcha, chrípka ...) by denná dávka nemala prekročiť 30 kvapiek, záleží však ako reaguje vaše telo na toto dávkovanie, pretože niekomu sa nevoľnosť a hnačka muža dostaviť aj skôr a niekomu treba vôbec. V závažných prípadoch sa MMS podáva injekčne.

Účinky MMS pri bolesti klubov a svalov
Bolesti kĺbov môžu byť spôsobené rôznymi príčinami, muža vznikať ako sprievodné znaky infekcie vášho organizmu (chrípka, angína, prechladnutie) alebo pri dne, svalovej horúčke, artróze a podobne. MMS je v podstate veľmi zásaditý roztok, ktorý keď sa dostane do krvi ničí všetko, čo oslabuje a degeneruje naše zdravie. Molekula MMS napáda choré, prekyslené, degenerované bunky odoberie-vytrhne z nich niekoľko elektrónov a tým ich úplne deaktivizuje - usmrtí, taktiež hubia všetky infekcie v organizme rôzne vírusy, baktérie a patogénne látky. Keď užívame tento produkt, tak je v dokonalej harmónii s využitím iných živín. Naviac sa postupne zvyšuje schopnosť tela vstrebávať a využívať vitamíny, minerály, aminokyseliny a bylinné extrakty do takej miery, že sa ich doteraz podávané množstvá môžu znížiť, a to bez ohrozenia priaznivých účinkov, ako napr zvýšenej energie, vitality a schopnosti koncentrácie, rýchleho uzdravovania, lepšieho krvného obehu, rýchlejšia regenerácia celého organizmu. Je efektívnejšie ako antibiotiká.

Linky
http://forum.mms-kapky.cz/viewtopic.php?f=32&t=47
http://forum.mms-kapky.cz/viewforum.php?f=31
Co je MMS?
Nemoce a MMS
Dávkování MMS
Kde koupit MMS?
MMSFórum