Copyright © 2011 MMSkvapky.sk
Všetky práva vyhradené.
Design by Lucia.


www.emms.sk | www.kapky-mms.cz | www.VylecSe.cz | www.MMS-kapky.cz | www.kapkymms.cz | www.vyliecsa.sk | www.Vylec-Se.cz

Chrípka a ďalšie parazitárne infekcie


Dávkovanie
Do suchej pohára kvapnite 1 kvapku MMS1 a 5 kvapiek kyseliny citrónovej alebo citrónu. Počkajte 3 minúty, dolejte pohár do polovice vodou, a čo najskôr vypite.

Ak nebudete do hodiny pociťovať nevoľnosť, užite o jednu kvapku MMS viac (vždy aktivujte MMS1 5 krát väčším množstvom 10% kyseliny citrónovej) a takto zvyšujte každú hodinu počet aplikovaných kvapiek o jednu, najviac však na množstvo 6 kvapiek, a užívajte 12 hodín.

U chorého človeka je predpoklad, že sa dostane zo začiatku najviac na úroveň 3 - 4 kvapiek bez nevoľnosti, pretože jeho telo je plné baktérií a vírusov. Nevoľnosť ukazuje, že MMS zabíja patogény, a hoci sa mnohým po takomto radikálnom prečistení výrazne polepšilo, nevoľnosť nie je žiaduce. Lepšie je sa prispôsobiť schopnosti vášho tela vyplaviť zvyšky zničených patogénov a liečiť sa pomalšie. Vyhnete sa tak nevoľnosti, ktorá môže mať až podobu zvracanie alebo krátkodobé hnačky. V takých prípadoch do ukončenia nevoľnosti vysaďte MMS; potom však znížte množstvo kvapiek MMS na počet, ktorý vám nerobil problémy, a hneď začnite užívať ďalej.

Ak sa budete cítiť dobre pred ukončením 12 hodinového užívania, môžete užívanie MMS ukončiť. Ak však nie ste úplne vyliečený, pokračujte v užívaní dlhšie. Ak vážite cez 100 kg, možno bude pre vás potrebné zvýšiť množstvo MMS z 6 na10 kvapiek. U detí je naopak treba dávku znížiť na polovicu alebo štvrtinu.

Účinky MMS pri chrípke
Na rozdiel od antibiotík a všetkých očkovacích látok, aktivované MMS zaberá a ničia všetky patogény bez ohľadu na kmene alebo rodiacej sa varianty a mutujúce druhy vírusov chrípky, a bez ohľadu na to aby sa vírusy stali na MMS imúnna. MMS je širokospektrálny dezinfekčný prostriedok, a je úplne odlišný od antibiotík vo svojom prístupe k zabíjanie vírusov a baktérií. Viac informácií o tom ako MMS v tele funguje, sa dočítate na našich stránkach v sekcii "Ako funguje MMS".

Linky
http://forum.mms-kapky.cz/viewtopic.php?f=32&t=60
http://forum.mms-kapky.cz/viewtopic.php?f=5&t=23
Co je MMS?
Nemoce a MMS
Dávkování MMS
Kde koupit MMS?
MMSFórum