Copyright © 2011 MMSkvapky.sk
Všetky práva vyhradené.
Design by Lucia.


www.emms.sk | www.kapky-mms.cz | www.VylecSe.cz | www.MMS-kapky.cz | www.kapkymms.cz | www.vyliecsa.sk | www.Vylec-Se.cz

Únava, doplnenie energetických zásob a vitality


Dávkovanie
Pri chronickej únave sa odporúča buď užívaní MMS orálne alebo klystírom. Najnovšie výskumu hovoria, že je vhodnejšie a účinnejšie užívať menšie množstvo kvapiek viackrát denne než viac kvapiek 2-3 krát denne. Prijateľnejšie je konzumovať napr. 5-10 krát po 2-4 kvapky, ako 2-3 krát po 8-15 kvapiek. V podstate ide o to, aby v tele bola určitá hladina chlórdioxidu / vytvára sa v MMS /. Chlórdioxid pôsobí v tele približne 1-2 hodiny, preto sú opakované menšie dávky vhodnejšie. Najbežnejšie užívania, ktoré sa odporúča podľa knihy o MMS je, že sa do pohára kvapne pripravený roztok chloritanu sodného - MMS a 5 násobné množstvo aktivátora - 10% kyseliny citrónovej. Látka sa premieša krúživým pohybom poháre a nechá odstáť presne 3 minúty. Poháre sa potom doleje 1 / 2 dl vody a po vypití sa zapije ďalším 1-2 dl tekutiny. Ovocná šťava by nemala byť citrusová alebo s obsahom kyseliny askorbovej E300, pretože ďalšie množstvo vitamínu C znižuje účinnosť MMS roztoku. Veľmi vhodná je napríklad čistá jablková alebo hroznová šťava. Ak necháte MMS1 aktivovať trochu dlhšie asi do 10 minút, alebo vypijete pohár doliatie vodou alebo šťavou neskôr (do hodiny), nemá to zásadný vplyv na účinnosť. Po prečistení platí obvyklý udržiavacia dávka 6 kvapiek aktivovaného MMS denne pre seniorov (po šesťdesiatke) a 6 kvapiek dvakrát týždenne pre mladších.

Klystír s MMS môže byť rovnako účinný ako intravenózna infúzia, pretože obe metódy aplikujú MMS do plazmy ik červeným krvinkám. To je názor viacerých vedcov a biológov, ktorí študovali metódy klystíru. Inak použitie MMS ústami zvyčajne prináša chlórdioxid (iba) k červeným krvinkám zo žalúdka a čriev. Plazma môže dopraviť chlórdioxid aj do oblastí, kam sa nemusia červené krvinky dostať.
Postup: Najskôr sa vyčistíte čistou teplou vodou (približne 1 000 ml). Môžete do nej pridať lyžicu soli, 1 / 2 šálky šťavy z aloe vera alebo iných zložiek odporúčaných odborníkmi na správnu výživu. Postup čistenia opakujte dvakrát alebo trikrát. Použite 1 000 ml teplej vody a snažte sa ju nechať tak dlho, ako môžete, masírujte si brucho, a potom to pustite von. Najlepšie je katéter, ale nie je to absolútne nutné. Katéter je veľmi flexibilný, až 45 cm dlhá hadička s oblým zakončením. Potom veľmi opatrne katéter zavediete do hrubého čreva tak, aby potom tekutina vytekala asi 30 cm hlboko dovnútra.
V každom prípade použite 1 000 ml a vyčistite sa dvakrát alebo trikrát. Potom vložte MMS do cca 1 dl vody. Použite rovnakú dávku, pripravenú rovnakým spôsobom ako nápoj. Dodržujte rovnaké pokyny ako pri nápoji. Aj tu zakaždým pridávajte len 1 alebo 2 kvapky aktivovaného MMS. Robte 2 klystíry denne. Snažte sa udržať MMS na mieste a umožniť, aby sa úplne tekutina absorbovala stenami hrubého čreva. Postupujte rovnako ako pri nápoji. Bude to takto účinnejšie. Ak máte hnačku alebo nevoľnosť, znížte množstvo MMS.

Účinky MMS pri únave organizmu
Únava a nedostatok energie muža byť spôsobený rôznymi faktormi, najčastejšie je to tým, že telo bojuje proti infekcii nepretržité a nezostáva mu už dostatok energie. Ďalším dôvodom môže byť zanesenie tela rôznymi škodlivými látkami, s ktorými si náš organizmus nevie poradiť, alebo tretí dôvod, že niektorý vnútorný orgán v tele nepracuje, tak ako by mněl (tiež z dôvodu jeho napadnutie patogénnymi zložkami). Pravdaže týchto dôvodov muža by najrôznejšie kopa. Pri celkovej únave organizmu je dobré podstúpiť kompletnú detoxikáciu organizmu. Nežiaduce účinky to nemá, ale pripravte sa na to, že keď sa telo začne zbavovať "bordelu", nebude vám moc dobre. Ale to sú klasické detoxikačné príznaky, aké vás postihnú, keď začnete prírodnú liečbu. Nie je to príjemné, ale treba vydržať, stojí to za to. Naozaj sa treba držať návodu a prečítať si aj rôzne diskusie. Detoxikačné účinky spočívaní v tom, že je MMS v podstate veľmi zásaditý roztok, ktorý keď sa dostane do krvi ničí všetko, čo oslabuje a degeneruje naše zdravie (kyslé patogény). Molekula MMS napáda choré, prekyslené, degenerované bunky odoberie-vytrhne z nich niekoľko elektrónov a tým ich úplne deaktivizuje - usmrtí, taktiež hubia všetky infekcie v organizme rôzne vírusy, baktérie a patogénne látky. Keď užívame tento produkt, tak je v dokonalej harmónii s využitím iných živín. Naviac sa postupne zvyšuje schopnosť tela vstrebávať a využívať vitamíny, minerály, aminokyseliny a bylinné extrakty do takej miery, že sa ich doteraz podávané množstvá môžu znížiť, a to bez ohrozenia priaznivých účinkov, ako napr zvýšenej energie, vitality a schopnosti koncentrácie, rýchleho uzdravovania, lepšieho krvného obehu a následné rýchlejšia regenerácia celého organizmu.


Co je MMS?
Nemoce a MMS
Dávkování MMS
Kde koupit MMS?
MMSFórum